Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Kartki ze zdjęciem "Serdeczne Pozdrowienia z Wakacji"

Designauswahl wird geladen...

Kartki ze zdjęciem "Serdeczne Pozdrowienia z Wakacji"

Kartki ze zdjęciem "Serdeczne Pozdrowienia z Wakacji" to jedyny w swoim rodzaju produkt, który pozwala sprawić bliskim wiele radości. Po co kupować gotowe kartki skoro możesz zaprojektować je samodzielnie na podstawie swoich własnych i niepowtarzalnych fotografii? Cały proces projektowania, od wyboru szablonu, poprzez dodawanie zdjęć i pozdrowień, aż po zamówienie wydruku może Ci zająć nawet kilkanaście minut.

Masz już wybraną swoją ulubioną fotografię, którą chcesz umieścić na okładce kartki z pozdrowieniami? Jeśli tak, rozpocznij zabawę z projektowaniem, a jeśli nie, poniżej znajdziesz kilka naszych inspiracji.

Kartka pocztowa pozdrowienia z wakacji - inspiracje i pomysły

Kluczowym elementem na produkcie jest zdjęcie lub kilka zdjęć, z których zechcesz stworzyć wyjątkowy kolaż. Własna kompozycja fotografii pozwoli Ci przekazać, jak świetnie się bawisz podczas urlopu, co już zwiedziliście i jak piękne widoki masz okazję oglądać. W zależności od tego, w jakiej podróży jesteś, kartka z pozdrowieniami może wyglądać bardzo różnie. Oddajemy w Twoje ręce wiele ciekawych szablonów kartek z wakacji, które możesz dowolnie zmieniać. Pamiętaj, że u nas projektujesz dokładnie tak, jak Ci się podoba.

Serdeczne pozdrowienia znad morza kartki

Jeśli spędzasz czas nad morzem, z pewnością masz wiele okazji, żeby zrobić świetne zdjęcia podczas pływania, opalania się na plaży czy wieczornych spacerów przy zachodzie słońca. Jeśli jesteście na wakacjach całą rodziną, na okładce możesz zamieścić także kadry z zabaw z dziećmi, jedzenia gofrów lub lodów i innych wspaniałych przyjemności. Wybrane fotografie możesz dowolnie przemieszczać na szablonie, aby stworzyć kompozycję idealną. Kartki ze zdjęciem "Serdeczne Pozdrowienia z Wakacji" to także całkiem sporo miejsca na zapisanie swoich przemyśleń, wrażeń, życzeń i pozdrowień. Masz możliwość zamówienia pustych w środku kartek ze zdjęciem do samodzielnego wypisania lub od razu zaprojektować swój tekst przy pomocy wielu różnych czcionek. Zapisz swoje serdeczne pozdrowienia, żeby pokazać bliskim, że o nich pamiętasz.

Kartka z pozdrowieniami z wakacji z jednym pięknym zdjęciem

Drugim popularnym pomysłem, obok kolażu ze zdjęć, jest stworzenie projektu z jedną wybraną fotografią. Możesz przedstawić na kartce swój portret jako nadawcy pozdrowień, uchwycony krajobraz górski, zdjęcie perły architektury lub całej rodziny bawiącej się na wakacjach. Jeśli postawisz na mniej zdjęć - jedno, dwa czy trzy, będą mogły zostać one wydrukowane w większym formacie.

Twój tekst z pozdrowieniami jest równie ważny jak zdjęcie. Zastanów się co i jak chcesz przekazać, a następnie zaprojektuj tył produktu. W przypadku kartek pojedynczych znajdziesz również miejsce na znaczek i dane adresata, a w przypadku kartek składanych do zestawu otrzymasz dopasowaną kopertę. Dzięki temu wysyłka swoich osobistych pozdrowień stanie się jeszcze szybsza i łatwiejsza.

Podziel się wyjątkowymi wspomnieniami z rodziną i przyjaciółmi

Kartki z Twoim zdjęciem i serdecznymi pozdrowieniami z wakacji to wyjątkowy podarunek dla rodziców, dziadków, dzieci czy przyjaciół. Są zarówno nośnikiem informacji na temat udanych wakacji, pamiątką na długie lata oraz pozdrowieniami dla wyjątkowych w Twoim życiu osób. Dzięki spersonalizowanym kartkom, nawet jeśli jesteś na drugim końcu świata, możesz zrobić swojej rodzinie i przyjaciołom przemiłą niespodziankę, którą z pewnością zapamiętają na długo.

Warto zachować jeden egzemplarz kartki tylko dla siebie, żeby móc powiesić go na lodówce, postawić na szafce nocnej albo na biurku. Tym samym każde spojrzenie na zdjęcie będzie Ci przypominało o wspaniale spędzonym czasie wakacyjnym. A jeśli odwiedzą Cię goście, kartka stanie się doskonałą inspiracją do rozmowy na temat minionego urlopu. Zapraszamy do rozpoczęcia projektowania swojej niepowtarzalnej kartki ze zdjęciem “Serdeczne Pozdrowienia z Wakacji”.