Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Personalizowane zaproszenia na ślub

Designauswahl wird geladen...

Stwórz personalizowane zaproszenia na ślub

Szybko i łatwo twórz wyjątkowe zaproszenia ślubne

Piękna kartka ślubna ze zdjęciem to nasz niepowtarzalny produkt na niepowtarzalną okazję. Każdy chciałby, żeby jego ślub był cudownym dniem i doskonałą celebracją miłości. Odpowiednie stroje, wybór miejsca na ceremonię czy rezerwacja sali weselnej to jednak nie wszystko. Aby ta okazja mogła pozostać w pamięci wszystkich zebranych na dłużej, warto wykorzystać moc, jaką ma fotografia.

W CEWE dajemy Ci możliwość zaprojektowania kartek ślubnych ze zdjęciem młodej pary lub z inną dowolną fotografią. Przy takiej okazji kartka ślubna musi być najwyższej jakości. Dlatego zapraszamy do projektowania kartek właśnie u nas, gdzie masz gwarancję najlepszej jakości druku na pięknym papierze premium. Sprawdź naszą aktualną ofertę i przekonaj się, jak może wyglądać Twoja własna kartka ślubna ze zdjęciem.

Wszystko po Twojej myśli, czyli kartka ślubna personalizowana

Marzy ci się kartka ślubna boho, a może nowoczesna i elegancka? Zamawiając kartki z fotografiami w naszym sklepie możesz liczyć na to, że spełnione zostaną wszystkie Twoje wymagania. Tworzenie materiałów do druku otwiera przed Tobą wiele możliwości dzięki rozbudowanym opcjom personalizacji produktu.

Nie tylko samodzielnie dodasz wybraną przez siebie fotografię, ale również zdecydujesz o tym, jaki szablon chcesz wykorzystać i jakie kolory oraz czcionki będą idealnie. Własny projekt pozwoli Ci w pełni dopasować kartkę ślubną do Twojego zamysłu.

Kartka ślubna do druku — możliwości wykorzystania

W CEWE oferujemy ciekawe możliwości wykorzystania kartki ze zdjęciem, którą zaprojektujesz samodzielnie. Wybraną fotografię możesz wykorzystać do przygotowania:

  • oryginalnych zaproszeń na ślub dla swoich gości,
  • specjalnych pamiątkowych kartek z podziękowaniami za przybycie na uroczystość,
  • dodatkowych potwierdzeń o przybyciu, które ułatwią organizację miejsc,
  • pięknych winietek, dzięki którym sprawnie rozmieścisz gości w sali weselnej,
  • kart menu, pasujących idealnie do reszty wystroju.

Pamiętaj, że to nie jedyne sposoby, jak można wykorzystać kartki ślubne personalizowane. Wszystko zależy od Twojego pomysłu. Rozbudowane możliwości konfiguracji własnego projektu pomogą Ci zadbać o każdy szczegół Twojego ślubu i wesela. W ten sposób zyskasz pewność, że ten dzień będzie idealny w każdej kwestii.

Prościej niż myślisz — kartka ślubna w kilka minut

Samodzielne zaprojektowanie kartki ślubnej nie wymaga ani wiele czasu, ani specjalnych umiejętności. Oferujemy Ci możliwość stworzenia projektu bez trudu, bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Wystarczy wybrać interesujący Cię produkt, a program przeprowadzi Cię dalej przez wszystkie etapy powstawania Twojej kartki ślubnej.

Podczas składania zamówienia możesz wybrać format, orientację oraz rodzaj papieru do wydruku, a także dobrać uszlachetnienia i kolor kopert. Wykorzystaj jeden z wielu dostępnych szablonów, aby uzyskać swój wymarzony efekt, wzbogacony np. o zdjęcie młodej pary.

Kartki ślubne ze zdjęciem — najwyższa jakość wykonania

Wiemy, jak ważny jest efekt końcowy każdego projektu kartki ślubnej i jak duże oczekiwania są stawiane przed jej wykonawcami. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów, przy każdym zamówieniu wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Każda kartka zostaje wydrukowana w wysokiej rozdzielczości za pomocą nowoczesnych technik druku na jednym z wybranych papierów o wysokiej gramaturze.

Kontrolujemy wykonanie kartek ślubnych na każdym etapie, dzięki czemu zyskujesz pewność, że gotowy produkt dotrze do Ciebie w idealnym stanie, bez uszkodzeń czy błędów. Jeśli marzą Ci się przepięknie spersonalizowane kartki na ślub ze zdjęciem, otwórz darmowy Kreator online lub pobierz program CEWE FOTOŚWIAT i zacznij projektowanie.

Oryginalne kartki ślubne — dlaczego warto wykorzystać fotografię?

Wybierając wzór zaproszenia lub kartek z podziękowaniami dla gości, możesz urozmaicić całą kompozycję zdjęciem młodej pary. W ten sposób nie tylko nadasz projektowi głębi oraz intymności, ale także stworzysz oryginalny element, który sprawdzi się również jako niezwykła pamiątka dla najbliższych.

Odpowiednio dobrane zdjęcie przyszłych małżonków na zaproszeniu sprawi, że stanie się ono bardziej osobiste. Fotografia niesie ze sobą wiele emocji i uczuć, związanych z danymi osobami, dzięki czemu nie tylko sprawi wiele radości, ale także pozwoli gościom zapamiętać ten dzień na jeszcze dłużej.