Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Personalizowane zaproszenia na ślub

Designauswahl wird geladen...

Zaprojektuj własne zaproszenia na ślub

Szybko i łatwo twórz wyjątkowe zaproszenia ślubne

Wpraw swoich bliskich w weselny nastrój za pomocą osobistych zaproszeń

Ślub to wyjątkowe wydarzenie: dwoje kochających się ludzi spotyka się, aby zawrzeć związek małżeński. Zwykle przed ceremonią ślubną trwają szeroko zakrojone przygotowania. Zaczynają się od pytań, kiedy i gdzie para chciałaby się pobrać.

Po wybraniu daty i lokalizacji możesz zaprojektować zaproszenia ślubne. Niezależnie od tego, czy planujesz małą uroczystość z najbliższymi członkami rodziny, czy dużą uroczystość ze wszystkimi przyjaciółmi i znajomymi: w obu przypadkach ważne jest, aby poinformować w odpowiednim czasie wszystkich bliskich o swoim wielkim dniu.

W CEWE możesz samodzielnie zaprojektować swoje osobiste zaproszenia na ślub.

Zaprojektuj zachwycające zaproszenia ślubne

Zaproszenie ślubne służy nie tylko do poinformowania przyjaciół i krewnych o zbliżającym się małżeństwie, ale także budzi radosne oczekiwanie na ten wielki dzień. W CEWE możesz wybierać spośród ponad 1200 propozycji szablonów w różnych stylach - klasycznym, nowoczesnym, eleganckim, figlarnym lub zabawnym.

Chcesz samodzielnie zaprojektować swoje zaproszenia?

W takim przypadku po prostu wybierz jeden z wielu układów. Dodaj tekst, zdjęcia i grafiki clipartów do zaproszenia i ułóż je na swój sposób. Wzbogać swoje zaproszenia ślubne uszlachetnieniem w kolorze złotym, srebrnym lub lakierem z efektem wypukłości. Możesz w ten sposób wyróżnić również tekst.

Zaproszenia ślubne wydrukowane w CEWE - to takie proste

W CEWE masz trzy opcje projektowania zaproszeń ślubnych:

Najpopularniejsze są nadal klasyczne, składane fotokartki, jak i dostępnych jest również wiele innych formatów. Dzięki funkcji multikolor, w której możesz wybierać spośród ponad 30 kolorów, Twoja kartka z zaproszeniem zawsze pasuje do dominującej kolorystyki Twojego ślubu. Za pomocą intuicyjnej nawigacji, nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą od razu skorzystać z naszego programu projektowego. Jeśli zaprojektowałeś zaproszenia na ślub z CEWE zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, dostarczymy je bezpośrednio do Twojego domu lub możesz je odebrać w Salonie.