Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Personalizowane kartki ze zdjęciem na 25-lecie i 50 lecie ślubu

Designauswahl wird geladen...

Personalizowane kartki ze zdjęciem na 25-lecie i 50 lecie ślubu

Personalizowane kartki ze zdjęciem na jubileusz ślubu pozwolą Ci przekazać gratulacje i życzenia w niekonwencjonalny sposób. Dzięki nim możesz w pełni samodzielnie zaprojektować kartkę, zaczynając od wyboru szablonu do wypełnienia, poprzez dodanie swoich zdjęć, aż po wypełnienie produktu własnymi treściami.

Kreator online jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu zaprojektujesz spersonalizowaną kartkę ze zdjęciem łatwo i szybko.

Srebrne gody i personalizowane kartki na 25 rocznicę ślubu

Srebrne gody to wspaniały jubileusz 25 lat wspólnego życia w małżeństwie. Z tej okazji spraw bliskiej Twojemu sercu parze niezapomniany upominek. Ćwierć wieku spędzone razem to niesamowita okazja do świętowania. Para miała okazję doświadczyć na swojej wspólnej drodze wielu wspaniałych, a niekiedy trudnych chwil. Nie bez przyczyny łączy się więc srebrne gody z doświadczeniem i życiową mądrością.

Jeśli wybierasz się na uroczystość do swoich rodziców, dzieci, przyjaciół czy znajomych, postaw na oryginalną formę karki okolicznościowej. Wybierz zdjęcia jubilatów ze swojej galerii i zamieść je na unikalnej foto kartce z życzeniami. Do swojej dyspozycji masz wiele szablonów tematycznych, na przykład z motywem obrączek czy kwiatów. Po wyborze szablonu otrzymasz także możliwość dodawania grafik - serc, balonów i innych ozdób. Zdjęcie małżonków w otoczeniu takich dekoracji z pewnością przypadnie im do gustu, a kartka na 25-lecie ślubu zostanie z nimi na kolejne lata w formie drukowanej pamiątki.

Złote gody i spersonalizowane kartki na 50 rocznicę ślubu

Masz zaproszenie na złote gody? 50 lat spędzonych razem to cudowna historia, z okazji której należą się szczególne gratulacje i życzenia. To również często najważniejszy jubileusz każdej pary.

Nie musisz wybierać spośród ogólnodostępnych kartek, które niczym się nie wyróżniają. Kartki na 50 lecie ślubu naszym zdaniem powinny być niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Dlatego zapraszamy Cię do skorzystania z naszego kreatora online i do zaprojektowania własnej kartki z życzeniami dla jubilatów. Wybierz piękne zdjęcie małżonków i wypełnij kartkę w 100% według własnego uznania.

Kilka pomysłów, jak zaprojektować kartki na 25 lecie ślubu i na 50 lecie ślubu

Jeśli zastanawiasz się, jak wypełnić kartki z okazji tak ważnych jubileuszy, jak 25 i 50 lat wspólnego życia, poniżej mamy dla Ciebie kilka ciekawych rozwiązań i inspiracji.

Postaw na uszlachetnienia

Projektując z nami swoje kartki ze zdjęciem, możesz wybrać szablon ze złotym uszlachetnieniem na okładce. Ta opcja będzie dostępna niezależnie od tego, czy wybierzesz orientację pionową czy poziomą produktu. Uszlachetnienia w kolorze złotym dodadzą kartce elegancji i dostojności, dopasowując ją tym samym do okazji. Uszlachetniony może zostać dowolny napis, który zechcesz umieścić na okładce kartki.

Projektuj strony wewnętrzne i zewnętrzne

Zaznacz tę opcję, jeśli chcesz zmieścić na kartce więcej zdjęć lub tekstu. Możesz wówczas zaprojektować obie strony wewnętrzne, a także okładkę oraz tył. Na wszystkich 4 stronach zmieszczą się zdjęcia jubilatów z różnych okresów w ich życiu. Możesz również postawić na różne ujęcia z ostatnich lat - pełne wzruszeń, zabawy i uśmiechu. Gratulacje i życzenia zapisz wybraną przez siebie czcionką o dowolnym kolorze. Ciekawe cytaty, wiersze albo słowa ulubionej piosenki jubilatów z pewnością wywołają wiele wspaniałych emocji, a sama kartka stanie się wyjątkową pamiątką na kolejne lata.

Wyjątkowa historia jubilatów

Personalizowane kartki ze zdjęciem na 25-lecie i 50 lecie ślubu to niepowtarzalny podarunek, w którym możesz opowiedzieć historię małżeństwa przy pomocy ulubionych kadrów. Niektóre z naszych szablonów zostały stworzone do tego, żeby umieścić na nich kilka zdjęć. Przykładowo może być to jedno zdjęcie ze ślubu, który miał miejsce 25 lub 50 lat temu, zdjęcie rodzinne z młodości i fotografia z czasów obecnych.

Zapraszamy do projektowania unikalnych kartek na niezapomniane jubileusze małżeńskie.