Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Personalizowane kartki z podziękowaniami za życzenia urodzinowe

Designauswahl wird geladen...

Piękne kartki z podziękowaniami za życzenia urodzinowe

Urodziny to jedna z najważniejszych rocznic, jakie obchodzimy w ciągu swojego życia. To święto każdego solenizanta, które jest wyjątkowym dniem celebrującym jego przyjście na świat. Bez względu na to, czy to pierwsze, dziesiąte czy pięćdziesiąte urodziny — pamięć o święcie sprawia solenizantom wiele radości.

Tym razem możesz odwdzięczyć się za wszystkie otrzymane życzenia, płynące prosto z serca bliskich Ci osób. Poznaj niezwykle oryginalny produkt, czyli kartki z podziękowaniami za życzenia urodzinowe. Ich głównym atutem jest możliwość udekorowania kartki wybranym przez Ciebie zdjęciem z Twojej osobistej galerii. Dowiedz się, dlaczego warto postawić na fotokartki z podziękowaniami i zaprojektuj swój niepowtarzalny upominek już dziś.

Kartka z podziękowaniami za życzenia urodzinowe dla przyjaciół

Warto doceniać przyjaciół, którzy zawsze pamiętają o Twoich urodzinach. Dzięki temu zyskujesz pewność, że jesteś dla nich ważną częścią życia i chcą razem z Tobą świętować kolejny rok. Choć zazwyczaj tylko bliscy wręczają solenizantowi prezenty urodzinowe, tym razem zaskoczysz ich, odwdzięczając się w podobnie przyjemny sposób.

Kartka z podziękowaniami za życzenia urodzinowe będzie idealnym podsumowaniem tego dnia. Jednocześnie dzięki niej przekażesz swoim bliskim swoje myśli i wdzięczność za ich pamięć. Kluczowym elementem może być wspólna fotografia, która dopełni szablon oraz nada kartce pamiątkowego charakteru. Podaruj przyjaciołom piękną, spersonalizowaną kartkę z podziękowaniami, która mile ich zaskoczy i sprawi, że poczują się ważni oraz docenieni.

Jak zaprojektować kartki z podziękowaniem za życzenia urodzinowe?

Zrobienie własnego projektu nie wymaga umiejętności w dziedzinie grafiki. Aby maksymalnie ułatwić Ci zadanie, stworzyliśmy intuicyjny program, który przeprowadzi Cię krok po kroku po kolejnych etapach pracy na Twoim produktem. Do kartki z podziękowaniem za życzenia urodzinowe można dodać zdjęcie, przedstawiające zarówno solenizanta, jak i gościa, który złożył życzenia urodzinowe. W ten sposób pojawi się istotny przekaz, a wspomnienia ukryte za wybraną fotografią wywołają wiele radości.

Do każdego zdjęcia dobierzesz bez trudu pasujący szablon, który stworzy piękną kompozycję. Możesz także postawić na kreatywność i wykorzystać pusty projekt, wypełniając go wedle własnego uznania. Podczas kreowania swoich kartek wykorzystaj dostępne elementy, jak kolory, ramki, cliparty czy pola tekstowe, aby uzyskać spójność oraz oczekiwany przekaz.

Przekonaj się, jakie to proste i stwórz swój pierwszy projekt w kilku prostych krokach.

Kartka z podziękowaniem za życzenia urodzinowe — dlaczego warto?

Co sprawia, że kartka z podziękowaniem za życzenia urodzinowe to doskonały pomysł? Jest kilka powodów, które pokazują, że warto podjąć się zaprojektowania tego stylowego podarunku dla osób z rodziny, przyjaciół czy znajomych z pracy.

Przede wszystkim odwdzięczenie się za życzenia nie jest jeszcze tak popularne, dzięki czemu możesz zaskoczyć swoich bliskich i sprawić im przyjemność. Jednocześnie forma kartki ze zdjęciem nada temu gestowi wiele uczuć oraz pomoże Ci wyrazić podziękowania w oryginalny sposób. Taki upominek sprawi, że Twoi najbliżsi długo będą pamiętać o dniu urodzin, mając pod ręką śliczną, stylową pamiątkę z podziękowaniem. Postaw na niepowtarzalny wyraz wdzięczności.

Jak zamówić kartkę z podziękowaniami za życzenia?

Zamówienie własnego projektu fotokartki z podziękowaniami nie wymaga od Ciebie wychodzenia z domu — wszystko załatwisz w kilka chwil, siedząc na kanapie z laptopem lub urządzeniem mobilnym. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową i odnajdziesz interesujący Cię produkt. W kolejnych krokach wybierz typ fotokartki oraz orientację, a także rodzaj papieru, na jakim ma zostać wydrukowana.

Pamiętaj, że fotokartki zamówisz na CEWE w ilości po 10 sztuk, z czego wszystkie mogą być takie same lub zaprojektowane na różne sposoby. Później wystarczy stworzyć projekt i dopełnić niezbędnych formalności. I gotowe — Twoje fotokartki dotrą do Ciebie w wyznaczonym terminie.