Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Personalizowane winietki urodzinowe

Designauswahl wird geladen...

Personalizowane winietki urodzinowe do druku

Personalizowane winietki urodzinowe do druku to piękna ozdoba stołu w formie niewielkich karteczek ozdobionych Twoim zdjęciem. Jednak pełnią one nie tylko funkcję ozdobną, ale także praktyczną - pozwalają w elegancki sposób wskazać gościom ich miejsce przy stole. U nas zaprojektujesz swoje własne winietki na urodziny w kilku bardzo prostych krokach.

Winietki na stół urodzinowe - pomysły, jak je zaprojektować

Winietki na stół urodzinowe możesz projektować w pełni według swojej wizji i oczekiwań. Masz wiele możliwości i opcji do wykorzystania. Jeśli dopiero szukasz swojego pomysłu, poniżej prezentujemy Ci kilka inspiracji.

Winietki ze zdjęciem solenizanta

Wśród naszych szablonów winietek znajdziesz takie z miejscem na dowolną fotografię. Może to być zdjęcie solenizantki lub solenizanta, obok którego znajdzie się liczba lub napis, np. 60 lat, 60-te urodziny Ani, 60.

Jeśli przygotowujesz winietki urodzinowe na własny jubileusz, wybierz jedno ze zdjęć ze swojej galerii w telefonie lub z albumu, a najlepiej takie, które lubisz najbardziej. Winietka urodzinowa będzie ustawiona na stole, dlatego warto postawić na zdjęcia pełne uśmiechu i radości. Mała winietka na stół urodzinowy będzie mogła stać się świetną pamiątką dla gości i przypominać im o uroczystości jeszcze przez długi czas.

Personalizowane winietki ze zdjęciami tematycznymi

Projektując winietki urodzinowe do druku w naszym kreatorze, możesz zdecydować się na opcję ze zdjęciem lub bez niego. Oprócz Twojej własnej fotografii, możesz wykorzystać zdjęcie ulubionego krajobrazu, bukietu kwiatów lub czegokolwiek innego, co spełni Twoją niepowtarzalną wizję. Co więcej, możesz dostosować projekt winietek do swojego motywu przewodniego. Jeśli masz ochotę zorganizować urodziny tematyczne, np. w klimacie karnawału w Rio czy lat 80-tych, z łatwością dopasujesz winietki do wybranej stylistyki. Wystarczy, że zmienisz kolory motywów, dodasz powiązane grafiki z naszej biblioteki clipartów, a całość wypełnisz tematycznym zdjęciem i tekstami.

Winietka urodzinowa z cytatem lub życzeniami

Na winietce urodzinowej, oprócz elementów graficznych, zamieść swój tekst. Oprócz imienia i nazwiska gościa, może to być Twój ulubiony cytat, wiersz lub życzenia dobrej zabawy podczas uroczystości. Przykładowe życzenia to na przykład: Dziękuję, że jesteś, aby świętować moje 50 urodziny! lub Twoja obecność sprawia, że dzisiejszy dzień staje się jeszcze piękniejszy!

Pamiętaj, że jeśli chcesz, z łatwością dodasz różne fotografie do swojego projektu, żeby móc sprawdzić, która z nich najlepiej skomponuje się z całością winietki. Możesz zmieniać kolory, dodawać grafiki i teksty dokładnie w takich miejscach, w jakich chcesz. Dzięki temu Twoje winietki urodzinowe mogą być bardzo oryginalne lub klasyczne - w zależności od tego, czego potrzebujesz.

Winietki urodzinowe do druku jako pamiątka po uroczystości

Winietki pełnią funkcję dekoracyjną - dzięki nim stół jest zaaranżowany w jeszcze ciekawszy sposób, a sam produkt można dopasować kolorystycznie i stylistycznie do innych elementów wystroju sali czy domu. Ponadto, są doskonałym sposobem na ułatwienie sobie organizacji przyjęcia - wystarczy, że wskażesz miejsce, a gość widząc winietkę ze swoim imieniem i nazwiskiem, od razu poczuje się jak u siebie. Jednak to nie wszystko. Winietki, które projektujesz samodzielnie to dowód Twojego zaangażowania w jak najlepsze zorganizowanie całego wydarzenia. Z całą pewnością wielu gości zechce zabrać je ze sobą na pamiątkę.

Zaprojektuj swoje winietki samodzielnie bez wychodzenia z domu

Z nami nie musisz obawiać się, że trudno będzie Ci zaprojektować swoje winietki na stół urodzinowy. Wszystko jest zautomatyzowane - kreator online prowadzi Cię krok po kroku przez proces projektowania. Wybierz jeden z widocznych szablonów winietek urodzinowych, a następnie wybierz, ile sztuk karteczek chcesz zamówić. Winietka urodzinowa może zostać ozdobiona wybranym zdjęciem, elegancką czcionką i clipartami urodzinowymi, np. grafikami balonów czy prezentów.

Jeśli masz jakiekolwiek obawy, że nie poradzisz sobie z samodzielnym tworzeniem projektu, to nic bardziej mylnego. To naprawdę bajecznie proste, a kiedy spróbujesz pierwszy raz, kolejne projektowanie stanie się dla Ciebie jeszcze większą przyjemnością.