Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Zaproszenia okolicznościowe ze zdjęciem

Ładowanie konfiguratora...

Zaproszenia okolicznościowe ze zdjęciem

Potrzebujesz wyjątkowych zaproszeń, które przyciągną uwagę przyszłych gości i sprawią im wiele przyjemności nie tylko samą treścią, ale i atrakcyjnym wizualnie projektem? Przygotuj samodzielnie niepowtarzalne zaproszenia okolicznościowe ze zdjęciem. U nas otrzymujesz dostęp do kilkudziesięciu profesjonalnych szablonów, które możesz dowolnie modyfikować.

Spraw, żeby Twoje zaproszenia okolicznościowe na długo pozostały w pamięci gości. Wybierz swoje ulubione, dopasowane do okazji fotografie i stwórz produkt, który nie ma sobie równych.

Pomysły na zaproszenia urodzinowe ze zdjęciem

Chcesz spędzić uroczystość urodzinową w otoczeniu Twoich bliskich i przyjaciół? Przygotuj dla nich w pełni spersonalizowane zaproszenia. W związku z tym, że to Ty jesteś w centrum zainteresowania podczas świętowania swoich urodzin, warto wybrać jedno ze zdjęć, na którym bije od Ciebie pozytywna energia, masz w sobie radość i błysk w oku. Pamiętaj, że kiedy Twoi goście wyjmą zaproszenia okolicznościowe z koperty, od razu zobaczą Twoje zdjęcie, co będzie zarówno miłą niespodzianką, jak i osobistą pamiątką na kolejne lata.

Zaproszenia na urodziny dziecka

Udostępniamy do Twojej dyspozycji wiele kolorowych szablonów, dzięki którym stworzysz piękne zaproszenia na urodziny dziecka. Możecie wykonać je razem w formie twórczej zabawy, dodając do projektu grafiki, pola tekstowe i fotografie.

Personalizowane zaproszenia na jubileusz

Wśród naszych projektów możesz znaleźć także wiele zaproszeń z okrągłą liczbą na okładce. Jubileusz często wiąże się ze świętowaniem w jeszcze większym gronie bliskich Ci osób. Dla ułatwienia sobie organizacji uroczystości, warto zaprojektować, a następnie wysłać gotowe spersonalizowane zaproszenia do swoich gości.

Personalizowane zaproszenia ślubne

Personalizowane zaproszenia ślubne będą doskonale dopasowane do charakteru Waszej niepowtarzalnej uroczystości. Możecie przygotować całą papeterię ślubną w jednym stylu i wydrukować ją właśnie u nas. W ofercie znajdziecie szeroki wybór szablonów, wzorów, kolorów i czcionek, które pozwolą Wam stworzyć unikalne zaproszenia na ślub, będące odzwierciedleniem jedynego w swoim rodzaju pomysłu. Zaproszenia okolicznościowe na ślub w stylu minimalistycznym, glamour, boho, rustykalnym… Te i wiele innych zaproszeń zaprojektujecie z łatwością w naszym kreatorze.

Zaproszenia na bierzmowanie

Personalizowane zaproszenia na bierzmowanie pozwolą stworzyć unikalny projekt ze zdjęciem młodego człowieka przystępującego do sakramentu. Dzięki wielu opcjom projektowania, będą idealnym przedsmakiem tego, czego goście mogą spodziewać się podczas uroczystości. Możecie wybrać spośród różnorodnych motywów, kolorów i stylów, aby zaproszenia były w pełni zgodne z Waszymi oczekiwaniami.

Zaproszenia na chrzest

Zaproszenia na chrzest zapowiadają niezwykłe wydarzenie w życiu Waszego dziecka, jakim jest wstąpienie do kościoła. Spersonalizowane zaproszenia okolicznościowe to nie tylko kawałek papieru, lecz wyjątkowe kartki ze zdjęciem malucha. Mogą zostać zaprojektowane na setki różnych sposobów. Warto skorzystać z możliwości stworzenia niepowtarzalnego zaproszenia dla rodziców chrzestnych, którego nikt inny nie może mieć. Twój projekt możesz zapisać, aby w dowolnej chwili do niego wrócić, zmienić, poprawić, a następnie zamówić.

Zaproszenia okolicznościowe ze zdjęciem - Twój wyjątkowy projekt

Zaproszenia okolicznościowe ze zdjęciem to gwarancja, że Twoi goście od razu będą mogli wczuć się w charakter planowanej uroczystości. Stanie się tak za sprawą Twojego własnego projektu ozdobionego fotografiami ze swojego albumu lub pamięci smartfona.

Okolicznościowe zaproszenia przygotujesz bardzo intuicyjnie w naszym kreatorze online lub w programie CEWE FOTOŚWIAT. Gotowy projekt zostanie wydrukowany w wysokiej rozdzielczości, oddając prawdziwe kolory fotografii i na świetnej jakości papierze. Dbamy o to, żeby dostarczyć Ci najlepszej jakości produkt, który zachwyci gości. Zapraszamy do tworzenia zaproszeń i życzymy miłego projektowania.