Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 774063180

Zamawiaj wygodnie online

Wiemy, ile radości daje osobisty prezent w formie fotograficznej pamiątki. Dlatego w CEWE robimy wszystko, abyś w zdrowiu mógł cieszyć się wymarzonym fotoproduktem.

Od 1 lutego zapraszamy ponownie do naszych Salonów CEWE FOTOJOKER. Nasi Doradcy czekają z pomysłami na CEWE Fotoprodukty. Mamy dla Was także mnóstwo inspiracji na Walentynkowe prezenty od serca.

Cały czas możesz zamawiać fotoprodukty CEWE z dostawą bezpośrednio do domu lub z odbiorem w salonie CEWE FOTOJOKER lub w dowolnym paczkomacie InPost na terenie całej Polski.

Zamówienia o wartości min. 199 zł objęte są darmową dostawą.

100% Gwarancji Satysfakcji

Zapewniamy 100% Gwarancji Satysfakcji. Obejmuje ona wszystkie fotoprodukty CEWE. Produkujemy je z dbałością o każdy szczegół i jesteśmy pewni, że charakteryzują się najwyższą jakością. Najważniejsze dla nas jest jednak to, abyś Ty był zadowolony. Razem znajdziemy rozwiązanie, które pozwoli Ci w pełni cieszyć się Twoją bezcenną pamiątką.

Obsługa Klienta 7 dni w tygodniu

Dla marki CEWE, największego koncernu fotograficznego w Europie, najważniejsi byli są i zawsze będą Klienci. Dlatego oferujemy Ci profesjonalną obsługę i możliwość kontaktu przez 7 dni w tygodniu. Mailowo lub telefonicznie. Nasi Doradcy Klienta posiadają najwyższe kwalifikacje i doświadczenie oraz zasób wiedzy. Możesz im zaufać.

Prezent czeka na Ciebie!

Wybierz odpowiedni kod i wykorzystaj go podczas składania zamówienia
Bon na 10 euro

Wpisz kod: 15CEWE22

kod dotyczy fotoproduktów CEWE i obowiązuje do 31.12.2022 r.

Bon na 15 euro

Wpisz kod: 40CEWE22

kod dotyczy fotoproduktów CEWE i obowiązuje do 31.12.2022 r.