Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Na stole stoi rama wykonana z klocka drewna. Błyskawiczne zdjęcia CEWE zawieszone są na dwóch haczykach. Obok jest wazon zieleni.

FOTOTRENDY I INSPIRACJE

Naturalny stojak na rodzinne zdjęcia

Zaprojektuj minimalistyczny drewniany stojak na zdjęcia. Wymieniaj kadry z łatwością i twórz dowolne kompozycje, aby cieszyć się chwilami na nowo.

Wakacje z dziećmi na wsi u dziadków, a może wizyta u siostry w jej malowniczym domku w górach, kto wie? Jak spędzisz wolny letni weekend? W końcu to właśnie w wakacje można czerpać najwięcej radości ze spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Gdy planujesz wycieczkę do nich, to możesz podarować im cudny i pełen radości prezent. Spróbuj Wasze najpiękniejsze chwile utrwalone na zdjęciach zaprezentować na nowoczesnej i naturalnej ramce. Wystarczy przekształcić prosty kawałek drewna w ozdobny stojak na fotografie.

Wskazówka: możesz wymienić kadry w ciągu kilku sekund. Po prostu wydrukuj zdjęcia natychmiastowe z białą ramką w fotokiosku CEWE i prezent gotowy. A w dodatku jest wyjątkowy, ponieważ w zrobienie go włożyłeś wiele serca! Po wspólnych wakacjach będziecie mogli uzupełnić galerie fotografii o kolejne wspólne kadry! Co za fantastyczna zabawa!

To, czego potrzebujesz:

zdjęcia natychmiastowe z ramką o wymiarach 10 x 15 cm
• kawałek drewna
• wiertarka bezprzewodowa
• śruby hakowe
• linijka
• ołówek
• szczypce do dziurkowania

Użyj ładnego kawałka drewna, by wykonać stojak na zdjęcia. Możesz go znaleźć na przykład w sklepie z narzędziami.

Zdjęcia natychmiastowe

Wydrukujesz je na miejscu w fotokiosku CEWE w salonie CEWE FOTOJOKER lub zamówisz online, na smartfonie lub komputerze, a Twoje zdjęcia będą gotowe do druku w ciągu 30 min po otrzymaniu potwierdzenia e-mailem z kodem. Fotokiosk CEWE to kompleksowe rozwiązanie dla każdego, kto szuka szybkiego i łatwego sposobu na wydrukowanie zdjęć, a także stworzenia z nich spersonalizowanych fotoproduktów.

NA MIEJSCU
ONLINE

Krok po kroku do Twojej nowej dekoracji

Zamknij się z dwóch rąk, co zaznacza na bloku drewna ołówkiem i linijką. Obok znajdują się błyskawiczne zdjęcia CEWE i haczyki.

Narysuj otwory

Narysuj dwa znaki na Twoim drewnianym bloku. Umieść linijkę na lewej i prawej krawędzi bloku i zaznacz położenie śrub hakowych małą kropką. Upewnij się, że zaznaczasz tę samą odległość po obu stronach. Oznacza to, że zdjęcia będą później zawieszone symetrycznie.

Zbliżenie na dwie ręce mocujące śrubę hakową w bloku drewna.

Wkręć śruby hakowe

Przykręć wkręt-hak do drewna na każdym z oznaczeń. W zależności od rodzaju materiału można to zrobić na dwa sposoby: Jeśli używasz miękkiego kawałka drewna, możesz przykręcić śruby własnymi rękami, używając niewielkiej siły. W przypadku twardszego drewna należy wstępnie wywiercić mały otwór za pomocą wiertarki akumulatorowej.

Obraz dwóch rąk wykonujących ślad na błyskawicznym zdjęciu CEWE za pomocą ołówka i linijki. Obok znajduje się drewniany klocek i trzy kolejne błyskawiczne zdjęcia.

Przygotuj zdjęcia natychmiastowe

Teraz możesz ponownie użyć linijki i ołówka. Umieść ją na jednym z Twoich zdjęć natychmiastowych. Następnie narysuj mały znak pośrodku, czyli na wysokości pięciu centymetrów na górnej krawędzi fotografii. Powinien pojawić się na linii między białą ramką a zdjęciem. W ten sposób wszystkie kadry będą później wisiały na tej samej wysokości.

Dwie ręce przebijają błyskawiczne zdjęcie CEWE szczypcami do dziurkowania.

Zrób dziurki na zdjęciach

Użyj szczypiec do zrobienia dziurki w zdjęciach natychmiastowych w wyznaczonym wcześniej miejscu. W ten sposób możesz później zawiesić projekty na haczyku. Podczas dziurkowania upewnij się, że zdjęcia są proste, aby uniknąć zagnieceń. Powtórz ten krok ze wszystkimi fotografiami.

Obraz dwóch rąk zawieszających perforowane błyskawiczne zdjęcia CEWE na haczykach w drewnianym bloku.

Ułoż rodzinne zdjęcia

Teraz wystarczy poukładać zdjęcia na dwóch haczykach. Możesz wypróbować różne kombinacje i zestawienia fotografii zanim zdecydujesz się na to, które jest dla Ciebie najlepsze. W przyszłości możesz dodać kolejne kadry na ten pełen wspomnień stojak lub po prostu wymienić wszystkie zdjęcia i opowiedzieć inną historię.

Dzięki praktycznemu rozmiarowi drewniana dekoracja ze zdjęciami DIY zmieści się w wielu miejscach. Biurko, stolik nocny czy kredens - dzięki temu kreatywnemu stojakowi Twoje najpiękniejsze wspomnienia utrwalone na zdjęciach będą pieknie się prezentować i wywoływać uśmiech na twarzy. Na biurku świetnie sprawdzi się także kalendarz biurkowy - sprawdź!

Twój zespół CEWE życzy dużo radości z tworzenia.

Dołącz do nas

Zapisz się do newslettera
  • zyskaj kupon o wartości -10% na fotoprodukty CEWE
  • bądź na bieżąco z ofertą, trendami oraz inspiracjami fotograficznymi
  • odbierz darmową e-prenumeratę magazynu CEWE Fotoinspiracje
Klikając „ZAPISUJĘ SIĘ” dołączasz do społeczności CEWE. Cieszymy się, że jesteś z nami! Ty decydujesz, jak długo będzie trwała nasza wspólna przygoda.

Dziękujemy

Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym bezpłatną rejestrację.

Sprawdź swoją skrzynkę e-mail i kliknij link.

Przykro nam...

Niestety nie mogliśmy Cię zarejestrować.

Spróbuj ponownie teraz lub w późniejszym terminie.