Info
Obsługa klienta
+48 774063180

Przyjemne grillowanie z rodziną i przyjaciółmi

Świeci słońce, niebo jest błękitne, ciepłe powietrze muska Cię po twarzy - to idealny czas, aby grillować. Jedyne pytanie, które się pojawia, dotyczy tego, co ma się znaleźć na ruszcie. A może żeberka à la Stefan? Albo domowej roboty pieczona kiełbasa w stylu Tomka? Przecież przepisy znajomych smakują najlepiej. CEWE FOTOKSIĄŻKA łączy w sobie wypróbowane i sprawdzone wskazówki najlepszych kucharzy - i jest idealnym prezentem dla każdego, kto lubi stać w fartuchu ze szczypcami przy grillu. Pokażemy Ci, jak za pomocą kilku kliknięć możesz stworzyć najlepszy przewodnik po grillowaniu, który pobudzi apetyt podczas przeglądania.

Prezent w postaci fotoksiążki, który wspólnie stworzycie

Dwie ręce pracują z moździerzem. Obok znajduje się otwarta fotoksiążka z przepisami.
Każde danie w książce kucharskiej to popisowe potrawy Twoich bliskich - w ten sposób fotoksiążka nabiera osobistego charakteru.

Idea tego specjalnego rodzaju książki kucharskiej jest bardzo prosta: zbierasz razem swoich najlepszych przyjaciół, a każdy przygotowuje swój własny specjał na grilla. Jeśli nie nadeszła Twoja kolej na przygotowanie potrawy, możesz zanotować składniki i za pomocą aparatu zrobić zdjęcia gotowego dania oraz etapów jego przygotowania. Wskazówki, jak najlepiej sfotografować jedzenie, można znaleźć [tutaj] (../inspiration/food-fotografie.html). Możesz zrobić to w grupie znajomych lub wykonać samodzielnie. Z zebranego materiału powstaje wyjątkowa książka kucharska, która przy okazji idealnie nadaje się również na prezent.

Mistrzowie grillowania w centrum uwagi

Książka kucharska leży otwarta na stole. Po lewej stronie znajdują się zdjęcia potraw, po prawej lista składników i tekst z opisem przygotowania.
Szczegółowe zdjęcia, zrozumiały tekst i kreatywna nazwa to składniki podwójnej strony w książce z przepisami na grilla.

Aby było jasne, kto prezentuje dany przepis, możesz wstawić małe zdjęcie mistrza grillowania nad tekstami. W programie CEWE FOTOŚWIAT znajdziesz wybór ramek i masek jako opcji projektowania obrazu. Powyższy przykład przedstawia okrągłą maskę, do której można przeciągnąć motyw, a następnie zdefiniować odpowiednie kadrowanie. Na lewej połowie podwójnej strony możesz wstawić zdjęcia z przyhptpwywania potrawy i gotowego dania - albo jako kolaż różnych zdjęć, lub jeśli jakość obrazu jest dobra, jako fotografię na całą stronę. ** Wskazówka: ** pozwól przepisom działać za Ciebie. Podobnie jak w klasycznej książce kucharskiej, lista składników i instrukcje przygotowania znajdują się na jednej stronie.

Apetyczne strony

Książka kucharska leży otwarta na stole i wyświetla poglądową stronę.
Zdjęcia na stronach podglądu doskonale sprawdzają się do pobudzania apetytu.

Oprócz klasycznych stron z przepisami zaprojektuj dodatkowe strony poglądowe. Ten pomysł jest szczególnie dobry, jeśli opracowałeś kilka przepisów. Dzięki tym elementom pobudzającym apetyt na pierwszym planie jest jedno danie. Dlatego do układu strony wystarczy jedno duże zdjęcie. Umieszczasz to ręcznie w bezłatnym programie projektowym, a następnie powiększasz tak, aby zajmowało około trzech czwartych podwójnej strony. Nasza wskazówka: w programie znajdziesz różne rustykalne tła, na przykład motywy drewna lub kamienia. Są one odpowiednie jako ramy dla krótkiego tekstu wprowadzającego, który może poruszać się tematycznie wokół określonego składnika potrawy. Możliwe tematy poglądowe to rodzaje mięsa lub warzyw oraz specjalne rodzaje potraw.

Zaprojektuj okładkę fotoksiążki dla fanów grillowania

Mistrz grillowania przyprawia stek, obok niego własnoręcznie zrobiona książka kucharska.
Kreatywny, indywidualny tytuł sprawia, że ​​Twoja książka kucharska jest wyjątkowa.

To samo dotyczy grillowania: oczy też są głodne! Dlatego zaprojektuj okładkę fotoksiążki, która już na pierwszy rzut oka sprawi, że aż pocieknie ślinka. Aby uzyskać minimalistycznywygląd, użyj ciemnego tła (w kolorze czarnym lub łupkowym), na środku którego można umieścić kwadratowy obrazek z grillowanym mięsem. Białe linie powyżej i poniżej kierują wzrok na motyw i tworzą styl miejski. Doskonale uzupełnia to kanciasta czcionka tytułu pisana dużymi literami.

Pomysły na okładki do osobistej książki kucharskiej z potrawami na grilla

Możesz wykazać się kreatywnością dzięki tytułowi. Oto kilka pomysłów dla Ciebie:

  • Klasyk: połącz imię obdarowanego z dodatkiem "w ogniu" lub "jest gorący" (na przykład: "Marek jest gorący").
  • Dla fanów motta: "Rozcierać, smażyć, jeść, i od nowa" - w oparciu o popularne i z wariacjami hasło "Jedz, śpij, (xyz), i od nowa"
  • W stylu książki kucharskiej: "Nasze największe hity na grilla", "Kuchnia na świeżym powietrzu", "Ruszt i dym", "Ogień i płomień", "Grillowanie z najlepszymi", "Perfekcyjne grillowanie".

Po prostu pobaw się różnymi terminami związanymi z grillowaniem.

Oczywiście na grillu nie zawsze musi pojawić się mięso. Często spotykasz się ze znajomymi, aby spisać przepis na sałatkę i przekazać go dalej - a potem o nim zapominasz? Wszystkie te zdrowe przysmaki można znaleźć w "zielonej" książce z przepisami na pyszne sałatki i warzywne dania z grilla.

Niezależnie od tego, czy jest to rustykalna książka, czy też zbiór lekkich warzywnych specjałów i sałatek na grilla - z niecierpliwością czekamy na to, jak zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ i mamy nadzieję, że spodoba Ci się projektowanie, jedzenie, obdarowywanie i grillowanie.

CEWE FOTOKSIĄŻKA: współdzielona radość to podwójna radość

W ten sposób zaczniesz swój następny projekt prosto z serca