Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Kobieta trzyma w ramionach wiele fotoksiążek

Kreatywna wskazówka - nowoczesna dekoracja z podwójnymi ramkami

Rozpocznij kolejny projekt wpisujący się w nurt recyklingu i nadaj Twoim zdjęciom nowego wyglądu dzięki kombinacji podwójnych ramek.

Indywidualne, pomysłowe i nowoczesne. Wiosenny design z ciekawym rozmieszczeniem ram wprowadza do Twojego projektu wizualną dynamikę do Twojej aranżacji wnętrza. Twoje ulubione zdjęcia pięknie prezentują się jako Zdjęcia Kwadratowe lub Zdjęcia Fine Art i sprawiają, że Twoja dekoracja ma jeszcze więcej osobistych cech. A co najważniejsze: w przypadku tego rodzaju aranżacji ściennych możesz wykorzystać wszystkie te kadry, które przypominają Ci o Twoich ulubionych chwilach. Możesz również odnowić stare ramki i dołożyć Twoją cegiełkę do rozszerzania idei recyclingu. Zasada jest taka: im więcej różnych materiałów, rozmiarów i fotografii, tym lepiej.

Mieszanka materiałów i najpiękniejszych fotografii

Narożnik ze stołem. Obok półki z roślinkami wisi kilka różnie oprawionych zdjęć.
Udana mieszanka materiałów ze złota, metalu i drewna.

Zdjęcie wakacyjne, krajobraz, portret rodzinny czy grafika. W tej aranżacji ściennej można znaleźć wszystkie Twoje ulubione kadry. Nowoczesny, harmonijny wygląd zapewniają również naturalne materiały, takie jak drewno i zielone rośliny i złote dodatki oraz wiszące rośliny.

Wskazówka: wybierz odcienie od jasnego turkusu do ciemnego brązu i dodaj uzupełniające, słoneczne akcenty w kolorze pomarańczowym, złotym i ochry. To połączenie przypomina morze, słońce i plażę - a jednocześnie jest szczególnie przyjemnym elementem, który buduje ciepłą atmosferę we wnętrzu.

Umiejętnie rozmieszczaj zdjęcia

Dwie dłonie zawieszają obraz na ścianie. Ponadto kilka zdjęć jest już ułożonych w kolaż.
Zdjęcia umieszczane są pojedynczo na ścianie.

Podwójne obramowanie niektórych zdjęć sprawia, że ​​koncentrujesz na nich Twoją uwagę. W ten sposób możesz uporządkować Twoje ulubione zdjęcia. W tym celu wystarczy zdjąć tył oraz szybę dużych ram, w których umieścisz mniejsze kadry w oprawach. Szczególnie pięknie wygląda to wtedy, gdy fotografie pasują do siebie tematycznie, kolorystycznie lub w inny artystyczny sposób. Dzięki temu tworzą małe grupy wspomnień.

Wskazówka: zanim zaczniesz używać młotka i gwoździa, ułóż wszystkie ramki, zdjęcia i elementy na podłodze mniej więcej tak, jak chcesz je później zawiesić.

Tworzenie grup zdjęć

Wiele obrazów wisi na ścianie w różnych ramkach.
Warto kombinować z układem zdjęć w ramach. Może chcesz spróbować umieścić je z lewej lub prawej strony, czy przy górnej lub dolnej krawędzi. Nietypowa pozycja zdjęć dodaje designerskiego charakteru.

Warto tworzyć takie grupy głównie, jeśli chcesz umieścić na ścianie większy kolaż. Szczególnie pięknie wyglądają bloki z kadrami, które pasują do siebie do jakimś względem. Na pierwszy rzut oka rezultatem jest celowo "niechlujny" obraz, który przy bliższym przyjrzeniu się jest jednak uporządkowany i harmonijny.

Wskazówka: ściana ze zdjęciami stanie się jeszcze bardziej ekscytująca, jeśli nie umieścisz pojedynczych zdjęć na środku, jednak postawisz na nietypowe rozlokowanie fotografii w rogu ramki, bliżej krawędzi.

Recykling: nowy wygląd starych ram

Dwie ręce trzymają ramkę i pokrywają ją złotym sprayem. Na stole poniżej znajduje się kolejna ramka i różne zdjęcia.
Upiększ stare ramki złotym sprayem.

Czy nadal masz w piwnicy ramy do zdjęć, które nie pasują już do aranżacji wnętrza w Twoim domu? Idealnie. Możesz je zmienić w mgnieniu oka i tym samym dołączyć do modnego trendu recyklingu. Po prostu pomaluj niektóre ramki, na przykład złotym sprayem i pozwól im dobrze wyschnąć przed zawieszeniem. Możesz również użyć ulubionego koloru lub odcienia, który pasuje do Twojego wnętrza. Oczywiście całość świetnie będzie wyglądać, jeśli użyjesz nowych ramek. Aby uzyskać nowoczesny wygląd, zalecamy stosowanie bardziej wyraźnych kształtów.

Wskazówka: farba w sprayu najlepiej przylega do drewna.

Udekoruj Twoją ścianę takim projektem wpisującym się w nurt recyklingu i zwróć uwagę na Twoje ulubione zdjęcia. To dekoracja jedyna w swoim rodzaju. Pięknie prezentuje się w Twoim domu!

Baw się dobrze z Twoim osobistym projektem kolażu

Od wskazówek projektowych po program projektowy

W ten sposób Twoje wspomnienia stają się namacalne