Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Drewniana fototablica ze zawieszonymi Zdjęciami Retro przymocowanymi do sznurków klamerkami do bielizny przedstawiająca gości weselnych. Całość stoi przed kamienną ścianą na trawniku.

Kreatywne wskazówki ślubne

DIY - Fototablica ze Zdjęciami Retro jako wyjątkowa ozdoba na wesele

Rodzina, przyjaciele, znajomi - najpiękniejszy dzień spędzasz z najważniejszymi osobami w Twoim życiu. Jest kilka chwil, aby podziękować za to, że są z Wami, nie tylko przed i w trakcie ślubu. Szczególnie stylowym sposobem na pokazanie tego, jak bardzo cieszycie się z tego, że towarzyszą Wam w tak ważnym i wzruszającym momencie, jest stworzenie fototablicy ze Zdjęciami Retro. Możecie wykorzystać Wasze ulubione kadry i uwiecznić rodzinę i przyjaciół. Taka tablica to nie tylko piękna dekoracja, która nadaje jeszcze więcej osobistych elementów, ale także ciekawy sposób na prezentację gości, którzy pojawili się na uroczystości.

Poszczególne Zdjęcia Retro leżą na drewnianej desce. Obok znajdują się materiały i narzędzia do majsterkowania, takie jak nożyczki, sznurek i klamerki.
W programie projektowym CEWE Fotoświat możesz zaprojektować i zamówić Zdjęcia Retro wzbogacone o teksty.

Do wykonania własnej tablicy potrzebujesz:

  • Zdjęć Retro (np. w zestawie 16 sztuk)
  • Panelu z prawdziwego drewna
  • Grubej przędzy bawełnianej lub sznurka
  • Drewnianych klamerek
  • Kilka gałązek, na przykład eukaliptusa

Możesz stworzyć Zdjęcia Retro w programie CEWE Fotoświat. Najlepiej wykorzystać kadry, które przedstawiają ludzi w wyjątkowych (szczęśliwych) chwilach. Buduje to osobistą i pełną radości i uśmiechu atmosferę i sprawia, że ​​tablica idealnie wpasowuję się w klimat przyjęcia. W polu tekstowym Zdjęć Retro masz miejsce na imiona lub indywidualną wiadomość. Najlepiej jest używać pochylonej czcionki - kursywy. Zapewnia to lekkość i podkreśla styl vintage.

Zdjęcia Retro są przymocowane do sznurka, który został kilkakrotnie luźno owinięty wokół drewnianego panelu.
Zdjęcia Retro zostały przymocowane do sznurka i równomiernie rozłożone na płycie i zamocowane za pomocą drewnianych klamerek.

Warto poprowadzić bawełnianą przędzę w różnych kierunkach wokół panelu z prawdziwego drewna. Teraz należy zawiązać końce sznurka z tyłu panelu lub przymocować je taśmą klejącą. Teraz wystarczy rozmieścić Zdjęcia Retro i przymocować je do nici za pomocą drewnianych klamerek. Po dodaniu kilku świeżych gałązek panel pięknie się prezentuje i idealnie komponuje się z klimatem przyjęcia.

Możesz również użyć tablicy do stworzenia drzewa genealogicznego rodzin nowożeńców. Piękny symbol tego, że losy dwóch rodzin łączą się ze sobą i budują nową historię.

Tablica ze zdjęciami w stylu retro leżąca na stole przedstawiająca gości weselnych jest zdobiona gałązkami eukaliptusa przez dwie dłonie.
Gałązki wykonane z eukaliptusa zdobią fototablicę i nadają pięknego naturalnego charakteru całej dekoracji.

Piękny i osobisty prezent od świadka dla młodej pary

Taka fototablica ze Zdjęciami Retro idealnie sprawdzi się również jako prezent dla Pary Młodej. Zamiast pokazywać gości na Zdjęciach Retro, można wykorzystać zdjęcia z wyjątkowych chwil spędzonych wspólnie przez pannę młodą i pana młodego. Na przykład idealne są migawki z wieczoru panieńskiego lub zdjęcia z poszukiwania sukni ślubnej.

Wskazówka: użyj aparatu do zdjęć natychmiastowych na przyjęciu weselnym. Dzięki dodatkowym klamerkom możesz łatwo połączyć już przygotowane Zdjęcia Retro z natychmiastowymi zdjęciami z imprezy. Rezultatem jest wyjątkowo osobista pamiątka, która wyłania się tuż przed oczami młodej pary.

Od wskazówek projektowych po program projektowy

W ten sposób Twoje wspomnienia stają się namacalne