Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 774063180
Stolik kawowy ze zdjęciem filiżanki, talerza i widelca. Na talerzu widoczne są dwa zdjęcia w stylu retro. Górne jest oznaczona jako „Voucher”.

Wskazówki projektowe

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA i kreatywne projekty pełne miłości

Nico Lindner

Zdjęcia Retro możesz wykorzystać jako jeden z elementów dekoracyjnych prezentu. Możesz dodać na nich Twoje krótki notatki, życzenia, miłe słowa, które będą wyjątkowym dopełnieniem upominku. Na przykład odręcznie napisane słowa na kartce z życzeniami - przekazują adresatowi trochę ciepła, zwłaszcza jeśli wysyłasz prezent pocztą.

Nasze Zdjęcia Retro można w mgnieniu oka przekształcić w kartki z osobistymi pozdrowieniami. Jest to szczególnie miłe, jeśli chcesz podarować wspólne chwile utrwalone na zdjęciach Mamie z okazji jej święta. Ze zdjęciami w stylu retro możesz podarować voucher na wydarzenie, dzięki któremu stworzycie kolejne wspólne wspomnienia. Może wspólne śniadanie, kurs językowy online?

Jakie zdjęcia wykorzystać? Może zainspiruje Cię historia naszej klientki Lilli, która sprawiła, że ​​jej mama Jana była szczególnie szczęśliwa w Dzień Matki.

1. Wybór zdjęć - wspomnienia jako prezent emocjonalne połączenie

Pudełko na zdjęcia z nadrukami retro, leżące płasko na drewnianym stole. W prawym górnym rogu widać etui na telefon, a także CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wycięciu.
Szukasz wspomnień utrwalonych na zdjęciach? Miej też oko na analogi. Jeśli masz je zeskanowane i zdigitalizowane, możesz wkrótce potem użyć ich jako fotoprezentu.

Lilli wybrała miłe połączenie nowych i starszych zdjęć dla swojej mamy Jany. Na przykład na nakrytym stole pojawia się zdjęcie z wczesnego dzieciństwa córki, któremu towarzyszy aktualne zdjęcie Mamy i córki.

Jest to szczególnie miły upominek z okazji Dnia Mamy lub urodzin. Połączenie starszych momentów utrwalonych na fotografiach i aktualnych zdjęć opowiada wyjątkową historię. Waszą.

Lilli ułożyła na górze ich najnowsze zdjęcia, które zrobiły sobie z Mamą jakiś czas temu, a pod spodem starszy kadr. Sposób, w jaki Lilli ułożyła zdjęcia zapewnia kolejny wyjątkowy moment w cieszeniu się tym prezentem. Wracają kolejne piękne wspomnienia.

2. Projektuj z pomocą szablonu i wykorzystaj Twoje odręczne pismo

Aby zobaczyć: kobieta ręcznie dodaje słowo „voucher” na nadruku w stylu retro. Na tym zdjęciu jest córka Lilli i jej mama Jana.
Voucher dla bliskiej osoby. Lilli wykorzystała nasze Zdjęcia w stylu retro, aby podarować swojej Mamie wyjątkowy voucher.

Wybrałeś zdjęcia, które chcesz wykorzystać? Wspaniale! Teraz nadszedł czas, aby zaprojektować Twoje Zdjęcia Retro pasujące do okazji lub pomysłu na prezent. W szczególności zalecamy wykorzystanie naszych szablonów. Jest to również możliwe bezpośrednio w przeglądarce.

Z okazji Dnia Mamy stworzyliśmy wyjątkowy szablon "Best mom", który możesz wykorzystać z okazji urodzin Mamy lub po prostu w każdy momencie, kiedy chcesz sprawić jej przyjemność. Po wybraniu szablonu wystarczy przeciągnąć wybrane zdjęcie w odpowiednie miejsce. Możesz również korzystać z clipartów.

Twoje odręczne pismo, którym ozdobisz Twoje Zdjęcia Retro sprawią, że Twój upominek będzie jeszcze bardziej wyjątkowym. Warto do Zdjęć Retro dodać osobiste podziękowanie, pozdrowienie, lub wyznanie miłości. Możesz umieścić je na białej przestrzeni pod zdjęciem. Wyjątkowego klimatu dodaje napisanie tych słów odręcznie. Zanim zaczniesz pisać dobrze jest przećwiczyć, to co chcesz napisać. Gdy wszystko gotowe użyj dowolnego pisaka i zapisz słowa, które płyną prosto z serca.

3. Wyjątkowy i pasujący do wielu okazji

Na stole leży bukiet kwiatów, z których część jest zawinięta w papier. Kobieta przyczepia do niego nadruk w stylu retro z pozdrowieniem „Najlepsza mama”.
Wspaniale się uzupełniają: życzenia w stylu retro i bukiet np. Na Dzień Mamy, czy urodziny. Prezenty od serca.

Czy chciałbyś dodać coś jeszcze do tego prezentu, na przykład bukiet kwiatów, książkę lub słodki poczęstunek? Nasze Zdjęcia Retro również się do tego nadają. Za pomocą spinacza lub klipsa i kawałka sznurka możesz przymocować wybrane kadry do prezentu.

Te przybory można zwykle bez problemu znaleźć w najbliższej drogerii lub w wybranym sklepie. Przy odrobinie szczęścia Twoje gospodarstwo domowe będzie już w niego wyposażone.

Nie wymaga dziurkowania

Klips zapewnia, że ​​załączone zdjęcia są zachowane w całości. Do fotografii warto dodać notatkę i napisać: „Lubię cię” lub „Fajnie, że jesteś!”.

A jeśli nadal szukasz odpowiedniego pomysłu na voucher, który chcesz podarować Mamie, to mamy również gotowe sugestie. Niezależnie od tego, czy chodzi o sesję selfie w domu, wspólną wycieczkę po okolicy, czy śniadanie w zaciszu - najważniejsze jest to, że spędzicie czas razem. Dzięki takiemu voucherowi oboje czekacie, kiedy nadejdzie dzień, który wspólnie spędzicie. A to najpiękniejsze prezenty, prawda?

Życzymy udanego świętowania Dnia Mamy!

P.S. Czy znasz już nasze usługi analogowe i skanowania? Możesz również użyć tego do skanowania i digitalizacji istniejących zdjęć analogowych. W przypadku filmów wideo i slajdów oferujemy również rozwiązania, które przywracają starsze wspomnienia do życia, na przykład w CEWE FOTOKSIĄŻCE.

Od wskazówek projektowych po program projektowy

W ten sposób Twoje wspomnienia stają się namacalne