Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Kartki świąteczne ze zdjęciem, na Boże Narodzenie

Ładowanie konfiguratora...

Kartki świąteczne ze zdjęciem, na Boże Narodzenie

W życiu pojawia się wiele sytuacji, kiedy nieoceniona pomoc drugiej osoby pozwala stanąć na nogi lub poradzić sobie z konkretnym problemem. Wdzięczność pojawia się również przy słowach wsparcia, miłych życzeniach czy poradach, które bywają niezwykle pomocne. Przebieg wielu sytuacji może sprawić, że zechcesz wyrazić swoją wdzięczność inaczej niż słowami. Bez względu na okazję, możesz to zrobić, wykorzystując nasze stylowe kartki podziękowania.

Kartki z podziękowaniami to prosty, a jednocześnie zachwycający upominek, który pozwoli Ci świetnie ująć to, co pragniesz powiedzieć. Zaprojektujesz go sama lub sam, dlatego stanie się prawdziwym podarunkiem od serca. Dzięki swojej formie idealnie dopasują się do każdej okazji, sprawiając wiele przyjemności osobie obdarowanej.

Personalizowane kartki podziękowania — jak je wykorzystać?

Podziękowania w formie specjalnej kartki według własnego pomysłu to upominek, który świetnie sprawdzi się właściwie na każdą okazję. W dodatku dajemy Ci możliwość urozmaicenia każdej kartki zdjęciem, które doda jej intymności oraz wywoła wiele uśmiechu. Miłe słowa połączone ze szczególną fotografią zostaną w sercu na dłużej, a fizyczna forma podziękowań pozwala przywoływać je ciągle na nowo.

Personalizowane kartki podziękowania możesz wykorzystać przy wielu sytuacjach. Dzięki możliwości zaprojektowania całej kartki od podstaw, bez trudu dopasujesz ją do każdej okazji. Dzięki kartce ze zdjęciem:

  • podziękujesz przyjacielowi za wspólne lata
  • przekażesz rodzicom swoje uczucia
  • podarujesz dobre słowa nauczycielom
  • wyróżnisz osoby, które na to zasłużyły

Podziękowanie za współpracę kartka

Sukces to zwykle praca kilku osób, które poświęcają swój czas, wiedzę i energię, aby stworzyć coś niezwykłego. Warto odpowiednio docenić swoich współpracowników, dzięki którym osiąganie kolejnych celów staje się możliwe. Jeżeli szukasz stylowego upominku, postaw na oryginalne kartki z podziękowaniami. Wybierz jeden z wielu dostępnych szablonów, który najlepiej zgra się z wybraną okazją, a następnie dodaj fotografię oraz zamieść w środku słowa prosto od serca. W ten sposób nie tylko sprawisz, że kolega lub koleżanka z pracy poczują się docenieni, ale również zmotywujesz ich do dalszej pracy.

Niepowtarzalna kartka z podziękowaniami świetnie sprawdzi się również jako podsumowanie, gdy Wasze drogi się rozchodzą. Pozwoli zachować przyjazną atmosferę oraz odczuć, jak ważny był wkład danej osoby w dotychczasowe projekty. Kartka z podziękowaniem — stwórz ją według własnego pomysłu i spraw współpracownikom wiele radości.

Kartki z podziękowaniem za życzenia urodzinowe

Otrzymywanie życzeń urodzinowych od znajomych, rodziny i bliskich to zawsze bardzo miła chwila. Jeżeli szukasz ciekawego sposobu na podziękowanie za wszystkie dobre słowa, postaw na kartki z podziękowaniem, ozdobione wyjątkową fotografią.

Taki prezent dla bliskich będzie miłą niespodzianką, a słowo Dziękuję nabierze zupełnie nowego wymiaru. Własny projekt kartek zamówisz w kilka minut poprzez naszą stronę internetową, nie ruszając się z fotela. Sprawdź, jak niewiele potrzeba, aby sprawić bliskim ogrom radości.

Kartka podziękowanie dla świadkowej i świadka

Szczególne słowa uznania należą się także wyjątkowej osobie, jaką jest świadek lub świadkowa. To właśnie ich obecność oraz wkład w ceremonię ślubu, wesela, a także wieczorów kawalerskich i panieńskich sprawia, że cała uroczystość zyskuje nowych barw. Podziękuj swojemu świadkowi, wykorzystując spersonalizowaną kartkę z podziękowaniami, wzbogaconą o Wasze pamiątkowe zdjęcie.

Taki podarunek nie tylko pozwala na długo zachować miłe wspomnienia, ale również pomaga przekazać słowa podziękowania i docenienia za całą pracę oraz poświęcony czas. W swojej wyjątkowej kartce zamieścisz wszystko, co leży Ci na sercu, a dobór zdjęć sprawi, że będzie ona fantastycznym świadectwem tych dni. Daj się zainspirować i zaprojektuj swój projekt kartki z podziękowaniami na każdą okazję.