Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Personalizowane karty menu na chrzest

Designauswahl wird geladen...

Personalizowane karty menu na chrzest

Personalizowane karty menu na chrzest to zarówno doskonały element dekoracyjny, jak i praktyczna karta dań. Z nami możesz przygotować piękną i spójną wizualnie uroczystość, projektując samodzielnie eleganckie i przyciągające uwagę gości karty menu. Możesz być pewna, że Twój własny projekt będzie komentowany i podziwiany przy wspólnym stole. Dodatkowo, goście będa mogli zabrać ze sobą kartę w formie oryginalnej pamiątki ze zdjęciem malucha.

Karty menu na chrzest - pomysły na Twój projekt

Wybierając spersonalizowane karty menu na chrzest, decydujesz się na produkt niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, podobnie jak niepowtarzalna jest uroczystość chrztu Twojej córki lub syna. Jeśli myślisz nad tym, jak stworzyć kartę menu przy pomocy naszego kreatora online, poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie kilka praktycznych wskazówek.

Karta menu ze zdjęciem dziecka

Główny bohater tego dnia to oczywiście Twoje dziecko, które właśnie staje się członkiem kościoła. Dlatego nasz kreator online umożliwia łatwe dodanie zdjęcia malucha w dowolnym miejscu, tak aby każdy gość mógł nie tylko cieszyć się wyborem pysznych dań, ale także pełną uroku fotografią. Możesz tutaj wykorzystać zdjęcie po narodzinach, to najbardziej aktualne lub po prostu Wasze ulubione.

Karta menu na chrzest - wypełnienie

Na początku projektowania wybierz szablon, który najbardziej przypadnie Ci do gustu. Możesz również zacząć samodzielne projektowanie od zera bez szablonu. W kolejnym kroku będziesz mieć możliwość:

  • zaprojektowania stron zewnętrznych - okładki i tyłu karty menu,
  • zaprojektowania zarówno stron zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Pierwsza opcja oznacza, że wnętrze kart menu będziecie wypełniać ręcznie, ponieważ nie zostanie ono zaprojektowane. W drugiej opcji masz możliwość wypisania listy dań obiadowych, deserów czy kolacji przy pomocy wybranej przez siebie czcionki. Niezależnie od tego, czy planujecie obiad, czy obiad i kolację, miejsca będzie wystarczająco, żeby zapisać wszystkie możliwe dania do wyboru. Nasze personalizowane karty menu na chrzest mają wymiary 21 x 14,8 cm, które idealnie sprawdzają się przy czytelnym rozpisywaniu planowanego menu.

Napisy na okładce

Na okładce, oprócz fotografii i grafik, możesz umieścić klasyczne napisy, np. Menu, Uroczystość Chrztu Świętego (imię dziecka), Chrzest Święty (imię dziecka). Drugim pomysłem może być zapisanie na okładce cytatu, życzeń dobrej zabawy lub podziękowań za przybycie. Poza kartami menu możesz zaprojektować u nas również winietki na stół. Dwa projekty w tej samej stylistyce będą tworzyły spójną całość, dodając uroczystości eleganckiego charakteru.

Karta menu na chrzest ozdobiona kolorowymi grafikami

Chrzest to uroczystość Twojego dziecka, w związku z czym możesz pokusić się o kolorowy, uroczy i dziecięcy wystrój sali lub domu. Całość idealnie dopełni karta menu z kolorowymi clipartami, których w naszym kreatorze nie brakuje. Z pewnością takie menu stanie się atrakcją dla innych dzieci obecnych podczas tej wyjątkowej uroczystości, a ich rodzice będą zachwyceni Waszą kreatywnością.

Wspaniałe wspomnienia na długie lata

Personalizowana karta menu na chrzest będzie piękną pamiątką tego wyjątkowego dnia. Goście będa mogli zabrać ją ze sobą do domu, a następnie oglądać, wspominając uroczystość Chrztu Świętego Twojego dziecka. Będzie to również niepowtarzalna pamiątka dla Was i najbliższej rodziny. Kiedy dziecko już podrośnie, z zaciekawieniem obejrzy własnoręcznie zaprojektowane przez Ciebie karty menu, które mogą stać się doskonałym pretekstem do wspominania uroczystości.

Najwyższy poziom estetyki

W CEWE dbamy o to, żeby każdy drukowany produkt zachwycił Cię swoją jakością. Świetnie wrażenie na gościach zrobi wysokiej jakości papier kredowy i perfekcyjne odwzorowanie każdego detalu na fotografii.

Jeśli więc personalizowana karta menu na chrzest ma prezentować się idealnie, zapraszamy do projektowania i zamawiania produktu właśnie u nas.