Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Personalizowane winietki na chrzest

Designauswahl wird geladen...

Winietki na chrzest, czyli idealnie dopasowany drobiazg na stół

Życie rodzinne to wiele okazji do spotkań w większym gronie. Jedną z nich jest sakrament chrztu świętego. Przy tak specjalnym święcie nie może zabraknąć członków rodziny, przyjaciół oraz najbliższych. Organizacja wspólnego obiadu lub spotkania po samej ceremonii mogą być nie lada wyzwaniem, dlatego warto ułatwić sobie zadanie drobnym, ale bardzo przydatnym elementem.

Winietki na chrzest to niezawodny sposób na komfortowe usadzenie gości, który sprawdzi się zarówno na wynajętej sali, jak i w restauracji czy domu. To produkt cieszący się dużym zainteresowaniem, którego główną zaletą jest możliwość dostosowania go stylem do własnej uroczystości. Sprawdź naszą aktualną ofertę na niepowtarzalne winietki z okazji chrztu.

Winietki na chrzest do druku - wybierz szablon i zacznij projektowanie

Mimo swej prostoty, samodzielnie zaprojektowana winietka będzie doskonałą ozdobą stołu. Ta specjalna, nieduża wizytówka nie musi zawierać wyłącznie imienia i nazwiska osoby, wskazując dla niej miejsce. W CEWE dajemy Ci możliwość zaprojektowania winietki na chrzest do druku, którą urozmaicisz na przykład zdjęciem dziecka.

Wykorzystaj jeden z naszych oryginalnych szablonów, który najlepiej odda charakter Waszego dnia, tworząc z winietki piękny detal na stole. Obecność zdjęcia w całej kompozycji sprawi, że goście chętnie zachowają swoje winietki w ramach pamiątki. Zaskocz ich niepowtarzalnym elementem - winietką ze zdjęciem swojej pociechy.

Jak sprawnie zorganizować salę, czyli winietki na stół chrzest

Właściwe usadzenie gości przy stole to jeden z kluczowych elementów każdej większej imprezy. Jeżeli organizujesz chrzest, na którym przewidujesz obecność wielu osób, warto pamiętać, aby usadzić ich przy swoich bliskich w odpowiednich miejscach na sali.

Choć organizacja sali może stwarzać problemy, możesz wykorzystać winietki na stół chrzest urozmaicone zdjęciem najważniejszej osoby tego dnia - dziecka. Rozmieszczenie winietek na stołach sprawi, że goście bez większego problemu znajdą swoje miejsca. Przekonaj się, jak cennym elementem organizacji mogą być winietki na stół.

Winietki na chrzest chłopca urozmaicone zdjęciem

Dzięki szerokim możliwościom personalizacji materiałów do druku z łatwością stworzysz projekt swoich winietek na chrzciny swojego malucha. Możesz skorzystać z jednego z gotowych szablonów lub postawić na własny pomysł i stworzyć winietkę od podstaw. Podczas projektowania masz możliwość wykorzystać ulubione kolory oraz dodatkowe zdobienia w formie clipartów, które dopełniają kompozycję.

Warto wykorzystać również zdjęcie chłopca, które stanie się główną ozdobą winietki. Szeroki wybór czcionek pozwoli Ci znaleźć idealną na zapisanie imienia i nazwiska gościa. Wysoka jakość papieru sprawi, że winietka będzie się pięknie prezentowała przy każdym miejscu na stole. Wykorzystaj ulubione motywy i stwórz idealne winietki na chrzest chłopca.

Personalizowane winietki na chrzest dziewczynka

Dopasowanie wyglądu winietek do płci malucha oraz wybranego motywu jest dziecinnie proste. Aby zacząć pracę nad pierwszym projektem winietek wystarczy wybrać interesujący Cię produkt na naszej stronie internetowej. Zdecyduj, czy chcesz wykorzystać jeden z gotowych szablonów, czy postawić na coś zupełnie innego. Program do składania zamówień na materiały do druku przeprowadzi Cię przez cały proces krok po kroku, dzięki czemu nie zajmie Ci to wiele czasu.

Wybierz fotografię dziewczynki, która będzie pięknie prezentowała się na winietkach, a następnie dobierz kolorystykę, dodatki i czcionkę. Winietki na chrzest dziewczynka zamówisz w pakietach po 10 sztuk, a każdą z nich możesz zaprojektować osobno lub postawić na taki sam wzór, zmieniając tylko imiona gości. Jeśli chcesz, możesz wykorzystać także wnętrze winietki, by zapisać tam ulubiony cytat, dobre słowo lub podziękowania za przybycie dla gości. Po zakończonym świętowaniu warto zachować winietki w ramach pięknej pamiątki. Zamów swój projekt winietek już teraz.