Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Zaproszenie na chrzest ze zdjęciem

Designauswahl wird geladen...

Zaproszenie na chrzest ze zdjęciem - zaskocz swoich gości pięknym projektem

Organizowanie uroczystości chrztu świętego dla dziecka to jeden z przełomowych momentów w życiu młodego człowieka oraz jego rodziców. Na mocy sakramentu pociecha dołącza oficjalnie do rodziny Kościoła, co daje wiele powodów do dumy i radości. W tak ważnym dniu nie może zabraknąć rodziny i najbliższych, w tym najważniejszych osób, czyli rodziców chrzestnych. Jeżeli planujesz organizację chrzcin i szukasz ciekawego urozmaicenia, które zaskoczy Twoich gości, wybierz oryginalne zaproszenia na chrzest ze zdjęciem.

Zaproszenie na chrzest ze zdjęciem to fantastyczny detal, który z łatwością zaprojektujesz według własnego pomysłu. Możesz zmieniać szablony, teksty i zdjęcia tworząc ostatecznie produkt idealny. Dzięki obecności fotografii dziecka zaproszenie stanie się piękną i niepowtarzalną pamiątką, którą goście z pewnością zachowają w swoim archiwum. Poznaj naszą ofertę na zaproszenia na chrzest, które mogą zostać ozdobione zdjęciami Twojej pociechy.

Niezwykły drobiazg, czyli zaproszenia na chrzest personalizowane

Przy organizacji chrzcin dla dziecka każdy chciałby, aby wszystko było idealne. Warto poświęcić chwilę i zaplanować szczegóły dekoracji miejsca wybranego na późniejsze spotkanie z rodziną, a także rozważyć opcję niepowtarzalnych zaproszeń. W CEWE dajemy Ci możliwość stworzenia pięknego elementu, który wywoła wiele uśmiechu wśród gości i sprawi, że ten dzień na długo zapadnie im w pamięć.

Zaproszenia na chrzest personalizowane to rozwiązanie, które pozwoli Ci powiadomić gości o wydarzeniu w wyjątkowy sposób. Zaproszenie według Twojego projektu będzie wspaniałym elementem całej ceremonii, który doda jej oryginalności oraz pozwoli zebranym cieszyć się jego urokiem przez następne lata.

Projektuj osobiście swoje zaproszenia na chrzest ze zdjęciem

Tworząc własny projekt zaproszenia na chrzest do druku, warto pamiętać o kilku kluczowych elementach. Przede wszystkim zdecyduj, która fotografia malucha będzie najlepiej pasowała do tej wyjątkowej okazji. Zaproszenia w formie składanej oferują Ci dodatkową powierzchnię, na której możesz dodać więcej zdjęć, wedle własnego uznania.

Okładka, jako miejsce reprezentacyjne, poza wybranym kadrem, może zawierać także napis podpowiadający, co znajduje się w środku. We wnętrzu zaproszenia, poza zdjęciami, umieść również tekst, w którym zaprosisz swoich gości, pamiętając o podaniu dokładnej daty, czasu i miejsca ceremonii. Możesz również dodać swoje wskazówki dotyczące spotkania po sakramencie. Zaproszenia na chrzest ze zdjęciem według Twojego pomysłu na pewno sprawią Twoim bliskim wiele przyjemności, a także będą stanowiły piękne upamiętnienie wspólnie spędzonej uroczystości.

Zaproszenia na chrzest dla dziewczynki - poznaj nasze profesjonalne szablony

W CEWE doskonale wiemy, jak ważne jest stworzenie zaproszenia, które będzie jak najlepiej odzwierciedlać charakter wybranej okazji. Dzięki naszym unikalnym szablonom, możesz od razu przejść do składania zamówienia, wykorzystując gotowy pomysł. Różnorodność wzorów i kolorów sprawi, że zaproszenia na chrzest dla dziewczynki będą miały swój niepowtarzalny charakter.

Wybór gotowego szablonu to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają szybkiego rozwiązania lub nie mają pomysłu na tworzenie całego projektu od podstaw.

Zaproszenia na chrzest dla chłopca - zrób je po swojemu

Marzysz o oryginalnych zaproszeniach na chrzest dla chłopca, jednak żaden z naszych szablonów nie odzwierciedla Twojej wizji? To żaden problem! Korzystając z naszego intuicyjnego programu do projektowania produktów z wykorzystaniem fotografii, bez trudu stworzysz zaproszenia na chrzest dla chłopca dokładnie według swojej wizji. Wystarczy, że przy wyborze produktu klikniesz opcję Stwórz bez szablonu.

Personalizowane zaproszenie wykonasz w kilka minut z poziomu swojego laptopa lub smartfona. Podczas projektowania wykorzystaj ulubione kolory, ramki, cliparty oraz pola tekstowe, do których dodatkowo wybierzesz jedną z pasujących czcionek. Oryginalne zaproszenia na chrzest są na wyciągnięcie Twojej ręki.