Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Personalizowane kartki jubileuszowe

Designauswahl wird geladen...

Kartki jubileuszowe - idealny prezent na okrągłą rocznicę

Jubileusz to wspaniała okazja, którą warto odpowiednio uczcić. Okrągłe rocznice to często cudowne podsumowanie minionych lat, które może mieć różne oblicza. Nasze specjalne kartki jubileuszowe do samodzielnego zaprojektowania będą doskonałym pomysłem na każdą z tych niezwykłych chwil. Dzięki nim:

  • w oryginalny złożysz życzenia na okrągłe urodziny,
  • podziękujesz drugiej połówce za wspólne lata w małżeństwie,
  • docenisz współpracowników, którzy pracowali z Tobą na sukces Twojej firmy,
  • uczcisz okrągłą rocznicę znajomości z bliską osobą.

Kartka jubileuszowa urozmaicona wybraną przez Ciebie fotografią będzie niepowtarzalnym prezentem, w którym zawrzesz własne przemyślenia, podziękowania oraz wyrazy uczuć. Sprawdź, jak w kilka minut zamówić niepowtarzalną kartkę jubileuszową na okrągłą rocznicę.

Celebrując rocznicę, czyli kartki jubileuszowe ślubne

Życie w małżeństwie to cudowny czas, który jest celebracją wzajemnej miłości. Warto docenić każdą rocznicę wręczając partnerce/partnerowi lub znajomej parze jedyny w swoim rodzaju prezent z okazji rocznicy.

Kartki jubileuszowe ślubne cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów ze względu na ich piękne wykonanie oraz możliwości personalizacji. Stwórz własną kartkę na dziesiątą, dwudziestą, a nawet czterdziestą rocznicę ślubu i przypomnij drugiej połówce najważniejsze chwile z Waszego wspólnego życia. Dzięki dużej powierzchni nie tylko urozmaicisz swoją kartkę wspólnymi fotografiami, ale także zapiszesz na niej wszystko, co chcesz przekazać swojemu małżonkowi. Wyruszcie razem w podróż przez ulubione wspomnienia dzięki kartkom jubileuszowym od CEWE.

Kartki jubileuszowe z okazji kolejnego roku działania firmy

Prowadzenie własnego biznesu to nie lada wyzwanie, w którym codziennie przychodzi się mierzyć z nowymi doświadczeniami. Każdy, kto prężnie działa w swojej firmie dobrze wie, jak ważne jest budowanie zespołu oraz wspólna praca na sukces. Z okazji okrągłej rocznicy funkcjonowania firmy postaw na piękne podziękowania dla współpracowników w formie kartki jubileuszowej. Jeśli jesteś pracownikiem, możecie całym zespołem wręczyć stworzoną własnoręcznie kartkę jubileuszową dla swojego przełożonego.

W tej nowoczesnej formie bez trudu podsumujesz minione lata, przekażesz podziękowania za wkład we wspólną pracę oraz zmotywujesz zespół do dalszego osiągania sukcesów. Kartki jubileuszowe to doskonała pamiątka, która wywoła wiele radości, miłych wspomnień oraz motywacji do dalszego rozwoju. Podziękuj swoim współpracownikom, wręczając im spersonalizowane kartki jubileuszowe ze zdjęciem Waszego teamu.

Okrągłe urodziny, czyli kartki jubileuszowe urodzinowe

Każde urodziny to cudowna okazja do świętowania, jednak jubileusze to prawdziwa wisienka na torcie. Szukając kartek na okrągłe urodziny dla członka rodziny, przyjaciela lub bliskiej osoby wybierz prostotę połączoną z mocą ulubionych zdjęć. W CEWE dajemy Ci możliwość zaprojektowania własnej kartki z życzeniami na jubileuszowe urodziny, której głównym elementem będzie wybrana przez Ciebie fotografia.

W środku znajdziesz wiele miejsca na tekst z życzeniami prosto od serca, który sprawi jubilatowi wiele radości. Wybierz fotografię, opowiadającą wybraną przez Ciebie historię, do której warto będzie wracać myślami - idealnie sprawdzi się ona jako główny element frontu kartki. Przekaż swoim bliskim najlepsze życzenia dzięki wyjątkowym kartkom jubileuszowym.

Twoja oryginalna kartka na każdy jubileusz

Bez względu na to, jaką okrągłą rocznicę pragniesz uczcić, nasze wysokiej jakości kartki jubileuszowe będą doskonałym wyborem. Znajdziesz u nas wiele oryginalnych szablonów na różne okazje, w tym na urodziny, rocznice związku czy rocznice ślubu, które ułatwią Ci tworzenie własnego projektu. Cały proces zajmie Ci niewiele czasu dzięki specjalnemu programowi, który poprowadzi Cię krok po kroku. Nasi specjaliści zadbają o to, by efekt końcowy w pełni Cię zachwycił. Wykorzystaj ulubione fotografie, aby uczcić każdą z ważnych okazji na swój własny sposób.