Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Personalizowane zaproszenia na komunię, ze zdjęciem

Designauswahl wird geladen...

Zaproszenie na komunię — niech stanie się niepowtarzalną pamiątką dla gości

Komunia święta dziecka to zawsze wielkie przeżycie, zwłaszcza dla rodziców oraz chrzestnych. To wyjątkowe święto, oprawione uroczystymi strojami oraz podniosłą atmosferą zasługuje na równie nietuzinkowe zaproszenia dla rodziny i bliskich.

Jeżeli szukasz pomysłu na nietypowe zaproszenia komunijne, postaw na oryginalność i zaprojektuj je u nas. Zaproszenie na ślub może być ozdobione wybraną fotografią możesz liczyć na niepowtarzalny efekt, który zachwyci wszystkich Twoich gości. Poznaj naszą ofertę zaproszeń komunijnych.

Według Twojego pomysłu, czyli zaproszenia na komunię personalizowane

Tak wyjątkowa okazja zasługuje na specjalną oprawę, w tym również na cudowne zaproszenia komunijne. Na naszej stronie internetowej nie tylko zamówisz wybraną ilość pięknych zaproszeń, ale również urozmaicisz je zdjęciem swojej pociechy. Rozbudowane możliwości personalizacji zaproszeń sprawią, że bez trudu zrealizujesz własny pomysł i dostosujesz projekt do swoich wymagań.

Zaproszenie na komunię ze zdjęciem to fantastyczny drobiazg, który może jednocześnie stanowić wyjątkową pamiątkę z tego dnia dla wszystkich członków rodziny. Sprawdź, jak w kilku prostych krokach stworzyć własny projekt zaproszenia na komunię.

Zaproszenia na komunię dla dziewczynki lub chłopca — wybierz idealny szablon

Wiadomo, że najważniejszą osobą, której zaproszenia powinny się podobać, jest bohater tego dnia, czyli dziecko przystępujące do Komunii Świętej. Wspólne projektowanie i zamawianie zaproszeń może być dla Was sposobem na spędzenie razem czasu oraz świetną zabawą.

Pozwól swojej pociesze na wybór jednego z wielu dostępnych szablonów, który wspaniale skomponuje się z wybranym zdjęciem. Dzięki różnorodnym kolorom i charakterom naszych szablonów, bez trudu stworzysz idealne zaproszenie na komunię dla chłopca i dla dziewczynki. Przekonaj się, jak projektowanie zaproszeń może przeobrazić się w rodzinną zabawę.

Zaproszenie na komunię dla chrzestnych z dedykacją

Rodzice chrzestni to szczególne osoby w życiu młodego człowieka. To właśnie oni stanowią wsparcie dziecka podczas wychowania go w wierze oraz pomagają mu zrozumieć znaczenie Kościoła. Dzięki możliwości projektowania zaproszeń w CEWE stworzysz dla nich unikalne zaproszenia ze specjalną dedykacją.

Wybierz jedną lub więcej fotografii, które umieścisz na zaproszeniu dla chrzestnych. Duża powierzchnia projektowania pozwoli Ci przekazać wszystko, co chcesz, a wykorzystanie zdjęć dziecka z chrzestnymi sprawi, że zaproszenie na komunię stanie się bardzo osobiste. Spraw rodzicom chrzestnym wyjątkową radość dzięki personalizowanemu zaproszeniu ze zdjęciem.

Coś innego, czyli nietypowe zaproszenia komunijne

Kto powiedział, że zaproszenie na komunię musi być takie, jak wszystkie? Jeżeli szukasz czegoś nietypowego, co jednocześnie podkreśli ważną chwilę oraz wywoła uśmiech u bliskich, postaw na zaproszenia komunijne od CEWE.

Na naszej stronie możesz wybierać spośród różnych rozmiarów oraz orientacji, a także dobrać jeden z wysokiej jakości papierów do druku. Ponadto, zaproszenia na komunię zamówisz od razu z kompletem kopert w wybranym przez Ciebie kolorze. Możesz postawić także na Waszą wyobraźnię i zaprojektować zaproszenia bez szablonu, według własnego pomysłu.

Oryginalne zaproszenia na komunię

Dlaczego warto wybrać zaproszenia na komunię personalizowane właśnie u nas? Poza wieloma możliwościami projektowania oraz dostosowania ostatecznego efektu do Twoich pomysłów nasi specjaliści dbają także o spełnienie wszystkich wymagań klientów.

Wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości, w tym kilka rodzajów papieru. Stawiamy na nowoczesny wydruk cyfrowy, który zapewnia wysoką rozdzielczość oraz intensywność kolorów. Zamówienia realizujemy zawsze w wyznaczonym czasie, aby nasi klienci otrzymali produkty na każdą okazję. Poznaj naszą specjalną ofertę zaproszeń na komunię ze zdjęciem i sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Jeśli natomiast chcesz podziękować, wyślij podziękowanie za udział w komunii!