Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Personalizowane kartki z okazji narodzin dziecka

Designauswahl wird geladen...

Kartki z okazji narodzin dziecka

Pojawienie się dziecka na świecie to zawsze szczególny moment, zwłaszcza w życiu świeżo upieczonych rodziców. Nowe życie niesie ze sobą wiele zmian oraz nauki, lecz to także niezwykle radosne i pełne wzruszeń chwile. Aby szczególnie upamiętnić datę porodu, sięgnij po nową formę wykorzystania fotografii - zamów piękne kartki z okazji narodzin dziecka.

To niepowtarzalny upominek, który można wręczyć rodzinie, znajomym i przyjaciołom, a także wykorzystać go jako podarunek dla rodziców maluszka. Kartka ze zdjęciem pociechy będzie stanowiła niepowtarzalną pamiątkę na lata.

Kartka z okazji narodzin dziecka do druku - powiadom bliskich w oryginalny sposób

Poród to wielka chwila w życiu przyszłych rodziców, w której szczególnie ważna jest obecność oraz wsparcie najbliższych. Niestety, nie zawsze wszystkie ważne osoby mogą w tym czasie być blisko mamy i taty, aby doświadczać tej chwili wspólnie. W CEWE dajemy Ci możliwość poinformowania rodziny, przyjaciół oraz bliskich w zupełnie nowy, oryginalny sposób.

Kartka z okazji narodzin dziecka do druku będzie Twoją osobistą wiadomością, a jednocześnie pięknym prezentem, upamiętniającym ten dzień. Jej główny element powinno stanowić zdjęcie nowo narodzonego maluszka oraz najważniejsze detale tego dnia. Duża przestrzeń kartki pozwoli Ci umieścić na niej wszystkie szczegóły, w tym dokładną datę, wzrost, wagę oraz własną wiadomość dla odbiorców. W ten sposób nie tylko zaprezentujesz im nowego członka rodziny, ale również podziękujesz za ich wsparcie.

Dla świeżo upieczonych rodziców, czyli kartki gratulacyjne z okazji narodzin dziecka

Przyjście dziecka na świat to wielkie przeżycie dla rodziców, które warto odpowiednio uczcić. Jeżeli zastanawiasz się, co podarować swoim przyjaciołom lub bliskim, którzy niedawno zostali rodzicami, postaw na niepowtarzalne kartki gratulacyjne z okazji narodzin dziecka.

To doskonała forma, w której przekażesz im najlepsze życzenia, urozmaicając kompozycję rodzinnym zdjęciem z maluszkiem. Dzięki formie kartki gratulacyjnej ze zdjęciem z łatwością utrwalisz dobre życzenia prosto z serca, co sprawi, że zostaną z Twoimi bliskimi na dłużej. W dodatku kartka będzie wspaniałą pamiątką z dnia narodzin, która urozmaici półki i szafki w domowym zaciszu. Pogratuluj świeżo upieczonym rodzicom w doskonały sposób, wykorzystując samodzielnie zaprojektowaną kartkę ze zdjęciem.

Kartka gratulacje z okazji narodzin dziecka - jak ją zaprojektować?

Przy tworzeniu kartki z gratulacjami z okazji narodzin dziecka najważniejszy będzie wybór właściwego zdjęcia. To szczególna okazja, której główną gwiazdą jest nowy członek rodziny, dlatego nie powinno go na niej zabraknąć. Doskonale sprawdzą się fotografie maluszka, jednak świetnym elementem będzie też zdjęcie z rodzicami, trzymającymi go na rękach.

Kartka gratulacje z okazji narodzin dziecka pomieści od jednego do kilku zdjęć, dzięki czemu możesz na niej stworzyć oryginalny kolaż. Pomocne przy tworzeniu zarysu kartki będą nasze wyjątkowe szablony. Ich szeroki wybór pozwoli Ci idealnie zgrać ze sobą całość w wybranym stylu. Poświęć kilka minut aby przetestować możliwości personalizacji kartki ze zdjęciem.

Co powinno się znaleźć na kartce z okazji narodzin dziecka?

Poza kluczowym elementem, którym będzie zdjęcie na okładce Twojej fotokartki, warto dodać do niej kilka ważnych elementów. Jednym z nich jest imię pociechy oraz data przyjścia na świat. W ten sposób od razu wiadomo, czego kartka dotyczy oraz jaki moment będzie upamiętniała.

Przy składanych kartkach ze zdjęciem w środku znajdziesz sporo miejsca na swoją kompozycję. Możesz wykorzystać dodatkowe zdjęcia jako urozmaicenie, a także dodać swoje zapiski. W kratkach z okazji narodzin dziecka można zamieścić czas przyjścia na świat, wzrost i wagę po narodzinach, a także życzenia, przemyślenia lub nadzieje, związane z nowym członkiem rodziny. Wszystkie szczegóły sprawią, że ten dzień zapadnie w pamięć nie tylko rodzicom, ale także dziadkom, dalszej rodzinie oraz przyjaciołom.