Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Personalizowane kartki z pozdrowieniami z wakacji

Designauswahl wird geladen...

Personalizowane kartki z pozdrowieniami z wakacji

Niezapomniana pamiątka z wakacji? Miły gest w kierunku najbliższych Ci osób? Z nami bardzo łatwo zaprojektujesz personalizowane kartki z pozdrowieniami z wakacji, które ucieszą Twoich członków rodziny, znajomych i przyjaciół. A w dodatku zrobisz to nie wychodząc z domu. Potrzebujesz tylko swoich wakacyjnych zdjęć, dostępu do Internetu i komputera. Nawet jeśli jesteś jeszcze na wakacjach, cały projekt możesz wykonać w ciągu kilkudziesięciu minut albo szybciej.

Pomysły na kartki z pozdrowieniami z wakacji ozdobione Twoimi zdjęciami

Trudno z lepszą pamiątkę z wakacji niż własne fotografie, dzięki którym łatwiej nam zapamiętać szczegóły urlopu, takie jak detale krajobrazów, architektury czy zdarzeń. Zdjęcia zrobione podczas wakacji potrafią obudzić w nas wiele wspomnień i uczuć - tęsknotę, radość, ekscytację. Wszystko to sprawia, że warto nadać swoim zdjęciom atrakcyjną oprawę i wydrukować je na pięknym jakościowym papierze.

Projektując personalizowane kartki z pozdrowieniami z wakacji masz do wykorzystania nie tylko cenne fotografie, ale także ozdobne grafiki i czcionki, dzięki którym zapiszesz to, co chcesz przekazać adresatom. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na kartki z pozdrowieniami, którymi możesz się zainspirować. Ostatecznie, cały projekt może być stworzony według osobistej wizji, dlatego nie wahaj się bawić motywami, układami zdjęć i innymi elementami tak, żeby otrzymać perfekcyjne kartki z wakacji.

Kolaż ze zdjęć wakacyjnych

Projektując kartkę z pozdrowieniami dla najbliższych może Ci się spodobać opcja wykonania kolażu ze zdjęć na okładce. Dzięki niej pomieścisz na produkcie sporo fotografii, a tym samym przekażesz adresatom jeszcze więcej informacji o pobycie na wakacjach. Kartka ozdobiona nawet sześcioma zdjęciami będzie prezentowała się bardzo atrakcyjnie. Masz do dyspozycji różne rozmiary kartek - większe i mniejsze. Na okładce produktu możesz zapisać na przykład nazwę miejscowości czy kraju, w którym spędzasz urlop.

Na tylnej stronie znajdziesz miejsce na tekst, znaczek pocztowy i dane adresata, zupełnie jak na tradycyjnych kartkach z wakacji. Warto wiedzieć, że można dowolnie modyfikować każdy element kartki wakacyjnej z pozdrowieniami. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby obok tekstu na tyle kartki dodać także wybraną fotografię, a na samej okładce zapisać więcej tekstu. Kartka z pozdrowieniami z wakacji i najpiękniejszy krajobraz

Twoja spersonalizowana kartka z pozdrowieniami z wakacji może zostać ozdobiona jednym zdjęciem, np. najpiękniejszego krajobrazu, który udało Ci się uchwycić podczas podróży. Wiele kartek dostępnych w sklepach i na straganach również przedstawia motywy krajobrazowe, ale Twoje zdjęcie będzie jeszcze bardziej osobiste i pamiątkowe.

Jeszcze innym pomysłem będzie wybór fotografii wszystkich osób spędzających czas na wakacjach razem z Tobą. Możecie usiąść na tle pięknego krajobrazu, zachodu słońca, gór, plaży czy lasu, a następnie zrobić wspólne zdjęcie przy pomocy aparatu albo smartfona. Taka kartka z pozdrowieniami z wakacji będzie cieszyć oczy nie tylko adresatów, ale także Twoje. Zostaw sobie jeden lub kilka egzemplarzy, żeby wracać do tej wspaniałej chwili w dowolnym momencie.

Kartka z podróży zakochanych

Jesteś na wakacjach ze swoim partnerem lub partnerką? Wspólne zaprojektowanie kartek z pozdrowieniami dla najbliższych okaże się świetną twórczą zabawą. Możecie postawić na Wasze romantyczne zdjęcie na okładce, dodać do niego serduszka lub inne grafiki oraz zapisać najszczersze pozdrowienia. Adresaci z przyjemnością odbiorą taką unikalną wiadomość i będą mogli cieszyć się Waszym szczęściem wspólnie z Wami.

Niezapomniana podróż

Kartka z podróży to świetny pomysł na pokazanie bliskim, jak świetnie się bawisz i że jednocześnie o nich pamiętasz. Może wyrażać tęsknotę, Twój świetny nastrój wakacyjny i wszystko inne, czym zechcesz się podzielić na łamach własnoręcznie zaprojektowanej kartki. Zarówno Ty, jak i Twoi bliscy będziecie mogli powiesić pamiątkę na lodówce lub postawić na półce. Zapraszamy do projektowania.