Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Personalizowane winietki ślubne

Designauswahl wird geladen...

Personalizowane winietki ślubne ze zdjęciem

Personalizowane winietki ślubne ze zdjęciem będą niezwykle pomocne w organizacji uroczystości weselnej, a jednocześnie staną się piękną ozdobą stołu, którą Twoi goście zabiorą ze sobą do domu jako niepowtarzalną pamiątkę. Dzięki czytelnym wnietkom ślubnym goście sprawnie zidentyfikują swoje miejsca przy stole od razu rozpoczynając świętowanie bez zbędnego zastanawiania się, gdzie mają usiąść. Dodatkowa ozdoba w postaci Waszej osobistej fotografii na winietkach ślubnych to element, który zdecydowanie będzie się wyróżniał.

Pomysł na winietki ślubne - zainspiruj się

Podstawową funkcją winietek jest wskazanie gościom ich miejsc, w związku z czym ich niezbędnym elementem jest imię i nazwisko gościa. Dodatkową opcją może być zapisanie na winietkach ślubnych numeru stołu, przy którym ma usiąść dany gość. W przypadku, kiedy nie ma pewności, kim będzie osoba towarzysząca zaproszonego gościa, wystarczy, że na winietce ślubnej znajdzie się napis Osoba towarzysząca. Alternatywnie, może to być bardziej oryginalny tekst, np. Wspaniała osoba towarzysząca Tomasza.

Personalizowane winietki ślubne ze zdjęciem mogą być idealne dopasowane do charakteru Waszej uroczystości ślubnej. Jeśli nie macie sprecyzowanego pomysłu, poniżej przedstawiamy kilka naszych inspiracji.

Personalizowane winietki ślubne glamour

Winietki ślubne w stylu glamour mają elegancki i luksusowy charakter. Ciekawym wyborem utrzymanym w tej właśnie stylistyce będą winietki ślubne złote lub z akcentami koloru złotego. Dodatkowe zdobienia, które dodasz samodzielnie w naszym kreatorze online, również będą spójne ze stylem glamour. Podobnie jak eleganckie czcionki w dowolnym kolorze i rozmiarze.

Winietki ślubne boho

Styl boho cechuje się lekkością, romantycznością, zabawą i wykorzystaniem naturalnych materiałów, motywów kwiatowych oraz innych związanych z bogactwem natury. Wśród naszych gotowych szablonów znajdziesz takie, które są ozdobione delikatnymi kwiatami i zielonymi liśćmi. Oczywiście każdy z szablonów możesz dowolnie modyfikować, dodając wybrane przez siebie zdjęcia i grafiki w stylu boho.

Winietki ślubne rustykalne

Winietki ślubne rustykalne to kolejny popularny i piękny produkt, który charakteryzuje się wykorzystaniem materiałów skojarzonych z wsią - drewna, juty, a także naturalną roślinnością. Styl rustykalny to synonim sielskości, który łączy w sobie elementy ludowe i odpoczynek na wsi. Projektując winietki w tym stylu, możesz na przykład wybrać zdjęcie wykonane na łonie natury i ozdobić je dekoracyjnymi grafikami z motywami roślin.

Powyższe pomysły to zaledwie mały wycinek tego, jak możesz zaprojektować swoje winietki na ślub. Niezależnie od tego czy postawisz na winietki ślubne minimalistyczne czy takie w stylu glamour, możesz mieć pewność, że wydrukowane u nas będą cieszyły oczy Twoich gości najwyższą jakością wydruku i wykonania.

Winietki ślubne Zrób to sam

Winietki ślubne szablon

W tej kategorii produktów znajdziesz kilkadziesiąt różnych szablonów, które możesz łatwo zmodyfikować, żeby dostosować je do swoich oczekiwań. Udostępniamy także opcję Stwórz bez szablonu, dzięki czemu możesz projektować ozdobne karteczki od samego początku - wybrać kolor tła, rodzaj czcionek i stworzyć swój unikalny układ zdjęć.

Wymiary winietek ślubnych

Winietki mają wymiary 10 x 5 cm. Jest to optymalny rozmiar, który idealnie zmieści się na zastawionym stole, a jednocześnie zapewni Ci odpowiednią ilość miejsca, żeby umieścić zdjęcie, imię i nazwisko gościa oraz dodatkowy cytat czy dekoracyjną grafikę.

Ciekawe opcje dodatkowe

Wybierając szablon, możesz wybrać zaznaczenie opcji tak lub nie przy projektowaniu pojedynczym. Oznacza to, że każdą pojedynczą winietkę ślubną możesz zaprojektować osobno lub stworzyć jeden projekt, a następnie dodać różne nazwiska. W każdej chwili zapiszesz swój projekt, by następnie móc do niego wrócić i stwierdzić, czy jest już gotowy, czy chcesz jeszcze coś dopracować. Zapraszamy serdecznie do projektowania.