Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Save the date zaproszenia, kartki

Designauswahl wird geladen...

Save the date zaproszenia - piękne powiadomienie o dacie ślubu

Zaproszenia Save the date (Zapamiętaj datę) pozwolą Ci powiadomić przyszłych gości o dacie Waszego ślubu z dużym wyprzedzeniem. U nas zaprojektujesz je samodzielnie z pomocą inspirujących szablonów. Będziesz mieć możliwość dodania do zaproszeń swoich zdjęć i spersonalizowanego tekstu.

Zastanawiasz się, czy warto rozesłać gościom zaproszenia Save the date skoro i tak będziesz wysyłać klasyczne zaproszenia? Zdecydowanie warto. Dzięki nim wszyscy zaproszeni będą mogli zapisać Waszą datę ślubu w kalendarzu, kiedy najprawdopodobniej nie mają na nią jeszcze swoich planów. Klasyczne zaproszenia wysyła się zwykle na kilka miesięcy przed ślubem, co dla niektórych może być za późnym terminem na zmianę zaplanowanych wyjazdów czy innych uroczystości.

Kiedy wysyłać kartki Save the date?

Kartki Save date warto wysłać jak najwcześniej - nawet 12 miesięcy przed planowaną datą ślubu. Możesz kierować się tutaj zasadą im wcześniej, tym lepiej. Zwłaszcza, jeśli uroczystość ma się odbyć w gorących miesiącach wakacyjnych lub w okolicy świąt. Wspomniana zasada sprawdzi się również wtedy, gdy zapraszasz gości mieszkających w dużej odległości od miejsca ceremonii ślubnej. Jednak zaproszenia Save the date także spełnią swoją funkcję, gdy zostaną wysłane na 4-6 miesięcy przed dniem ślubu.

Wprowadź gości w atmosferę ślubu

Być może nie macie jeszcze klarownej wizji na to, w jakim stylu zorganizujecie swój ślub. W takim przypadku możecie skorzystać z naszych kreatywnych gotowych szablonów i dodać do nich Wasze wspólne fotografie, zmienić imiona oraz tekst wewnątrz produktu. Możecie również zamówić kartki Save the date bez wydrukowanego tekstu w środku. Wówczas wypiszecie swoje zaproszenia ręcznie.

Jeśli jednak macie już pewną wizję ceremonii, papeteria Save the date może stać się swego rodzaju przedsmakiem tego, czego goście mogą spodziewać się na ślubie. Macie dużo możliwości, jeśli chodzi o zaprojektowanie zaproszeń. Możecie na przykład zastosować Wasz ulubiony kolor, który będzie dominować podczas uroczystości lub motyw, który odzwierciedla Wasze plany. Dzięki temu zaintrygujecie gości i wprowadzicie ich w atmosferę ślubu na wiele miesięcy przed tą ważną datą.

Save the date papeteria ślubna - pomysły dotyczące projektowania

Papeteria ślubna Save the date dostępna w naszym sklepie internetowym pozwoli Ci wykonać dokładnie takie zaproszenia, jakich oczekujesz. Niepowtarzalnym elementem na okładce zaproszeń okaże się jedno z wybranych przez Was zdjęć. Może to być fotografia najpiękniej przedstawiająca Waszą parę. Wybierzcie jedno lub kilka zdjęć z pamięci telefonu, z rodzinnego albumu lub zdecydujcie się na profesjonalną sesję zdjęciową u fotografa. Zdjęcia mogą znaleźć się zarówno na okładce, jak i na stronach wewnętrznych.

Na zaproszeniu Save the date dowolnie zmienicie układ zdjęć, czcionki i ich rozmiary, kolory tekstu i tła. Utworzyliśmy także specjalną kategorię grafik dedykowanych ślubom, które pomogą ozdobić kartkę Save the date w atrakcyjny sposób. Eleganckim rozwiązaniem jest wybór szablonu z uszlachetnieniem. Wówczas napis na okładce będzie wypukły i pokryty przezroczystym lakierem. Gotowy projekt od razu zamówicie z dopasowanymi kopertami, dzięki czemu otrzymacie swoje zamówienie gotowe do wysyłki.

Save the date - praktyczne rozwiązanie dla rodziców czy gości z zagranicy

Oczywiście każdy gość powiadomiony o dacie ślubu znacznie wcześniej, będzie mieć komfort rezerwacji terminu i przygotowania się do uroczystości. Jednak zaproszenia Save the date mogą być szczególnie wygodne dla rodziców, którzy będą chcieli zorganizować opiekę dla swoich dzieci oraz dla gości, którzy muszą przyjechać do Was z daleka i zaplanować sobie pobyt w okolicy.

Bez wątpienia goście, którzy otrzymają kartki Save the date docenią Waszą dbałość o ich komfort i wcześniejsze poinformowanie o tak ważnym wydarzeniu, jakim jest Wasz ślub. Tego rodzaju zaproszenia pozwolą skoncentrować się na wcześniejszym zaplanowaniu logistyki, aby w dniu ślubu wszystko było zapięte na ostatni guzik.