Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Personalizowane zproszenie na urodziny dziecka, ze zdjęciem

Designauswahl wird geladen...

Zamów wyjątkowe zaproszenie na urodziny dziecka

Organizacja imprezy urodzinowej dla córki lub syna może być jeszcze przyjemniejsza za sprawą oryginalnych produktów urodzinowych do druku. Jednym z nich są zaproszenia na urodziny dziecka, które możecie łatwo zaprojektować samodzielnie. Rodzice stawiają zarówno na świętowanie w gronie rodzinnym, jak i na imprezy dla rówieśników dziecka. Bez względu na to, czy planujesz duże wydarzenie dla wielu gości, czy stawiasz na skromniejsze świętowanie, warto urozmaicić ten dzień oryginalnymi zaproszeniami.

W CEWE zaprojektujesz i zamówisz własne zaproszenie na urodziny dziecka, wzbogacone o wybrane fotografie. Wybierz jeden z wielu dostępnych szablonów lub postaw na własny pomysł, dodaj zdjęcia i stwórz kreatywną pamiątkę z tego dnia. Poznaj wszystkie możliwości projektowania zaproszeń na naszej stronie internetowej.

Zaproszenia na urodziny dla dziecka — z myślą o rodzinie

Nawet jeśli planujesz niedużą uroczystość wyłącznie w gronie rodziny, wykorzystanie personalizowanych zaproszeń będzie świetnym pomysłem. Różne wielkości zaproszeń dają Ci wiele możliwości ich ozdobienia według własnego pomysłu. Wykorzystaj jedną z wybranych fotografii na front zaproszenia, aby nadać mu osobisty charakter, jednocześnie podkreślając osobę, do której należy ten wyjątkowy dzień.

Zaproszenia na urodziny dla dziecka możesz zaprojektować indywidualnie. W takim wypadku warto do każdego z nich wykorzystać zdjęcia dziecka z poszczególnymi członkami rodziny. Dzięki temu każde z zaproszeń stanie się indywidualne, wywołując wiele uśmiechu i wzruszenia u bliskich. W dodatku piękne zaproszenia ze zdjęciem chętnie zostaną zachowane jako cudowna ozdoba, bez problemu mieszcząca się na półkach i regałach.

Dla rówieśników — zaproszenia na urodziny dla dziecka do wydruku

Wiadomo, że zaproszenia urodzinowe dzieci powinny być atrakcyjne również dla najmłodszych. Na naszej stronie internetowej znajdziesz liczne, ciekawe szablony zaproszeń, wykorzystujące różne kolory i detale. Gotowe pomysły na zaproszenia na urodziny dla dziecka do wydruku świetnie sprawdzą się dla chłopców i dziewczynek, dopasowując się do upodobań poszczególnych dzieci.

Zaprojektuj ciekawe zaproszenia, urozmaicone zdjęciami, które Twoje dziecko będzie mogło rozdać z przyjemnością swoim kolegom i koleżankom. Wykorzystaj dodatkowe elementy ozdobne, w tym kolorowe cliparty i ramki, aby zachwycić wszystkich gości.

Oryginalne zaproszenie na urodziny dziecka do druku - projektowanie

Szukasz ciekawego sposobu na urozmaicenie imprezy urodzinowej Twojego potomka? Postaw na indywidualne zaproszenia. Wykorzystanie własnych fotografii do ozdobienia całości sprawi, że każde z nich będzie niepowtarzalne, podobnie jak okazja, której dotyczą.

Jeżeli żaden z szablonów nie spełnia Twoich wymagań, możesz również zaprojektować oryginalne zaproszenie na urodziny dziecka do druku od podstaw. Wystarczy podczas zamawiania wybrać opcję Stwórz bez szablonu, a następnie dać się ponieść wyobraźni. Pamiętaj, że najważniejszą osobą tej uroczystości będzie Twoja pociecha, dlatego zadbaj, by zaproszenia przypadły jej do gustu. Zaprojektujcie oryginalne zaproszenia urodzinowe wspólnie, zmieniając cały proces w rodzinną zabawę.

Jak zamówić, czyli kreator zaproszeń na urodziny dziecka

Złożenie zamówienia na zaproszenia urodzinowe dla dziecka w CEWE jest bardzo proste, a cały proces może zająć nawet kilkanaście minut. Nie musisz nawet wychodzić z domu — wszystko załatwisz z poziomu swojego komputera lub urządzenia mobilnego. Zacznij od wyboru interesującego Cię produktu: zdecyduj, jaki rozmiar oraz orientację powinno mieć idealne zaproszenie, a także na jakim papierze ma zostać wydrukowane.

Nasz oryginalny kreator zaproszeń na urodziny dziecka jasno i czytelnie pomoże Ci złożyć zamówienie, krok po kroku. W oknie programu zobaczysz podgląd swojego zamówienia i umieścisz wszystkie elementy na wybranych stronach, według własnego pomysłu. Wykorzystaj rozmaite kolory tła, ramki, cliparty oraz pola tekstowe. Na koniec wciśnij przycisk Zamów, a po dokonaniu niezbędnych formalności zamówienie zostanie przyjęte do realizacji.