Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Personalizowane karty menu na urodziny

Designauswahl wird geladen...

Personalizowane karty menu na urodziny

Impreza urodzinowa to świetny sposób uczczenia każdego kolejnego roku w naszym życiu. Aby ułatwić sobie organizację tego święta, warto postawić na oryginalne personalizowane karty menu na urodziny, które idealnie ozdobią każdy stół i zachwycą Twoich gości.

Karty menu na urodziny to niepowtarzalny dodatek, który nie tylko pomoże we wspomnianej już organizacji, ale także stanie się piękną ozdobą i oryginalnym akcentem, który z pewnością nie umknie uwadze gości. Poniżej przeczytasz, dlaczego karty menu urodzinowe cieszą się takim zainteresowaniem i jak z łatwością zaprojektować je zupełnie samodzielnie. Karty menu na urodziny — dlaczego warto? Karty menu to produkt, który często pojawia się na dużych imprezach, w tym na weselach lub spotkaniach firmowych. To nie tylko element ozdobny na każdym stole, ale także wygodny sposób na wybór dostępnych dań. Podczas organizacji imprezy urodzinowej w wynajętym lokalu, na sali lub w restauracji nie musisz korzystać z podstawowych kart, często ciężkich i niepasujących do klimatu imprezy.

Prosta forma kart menu na urodziny, mnogość kreatywnych szablonów i wykorzystanie papieru o wysokiej gramaturze sprawia, że nie tylko będą one wygodne w przeglądaniu dla gości, ale również bardzo wytrzymałe. W środku znajdziesz miejsce na zapisanie wszystkich dostępnych propozycji kulinarnych. Dodatkowym walorem jest możliwość wydruku kart w 100% według Twojego pomysłu. Wybierz oryginalne karty menu na urodziny i zaprojektuj je już dziś. Zaskocz swoich gości — oryginalne karty menu na urodziny Projektowanie własnych kart menu na imprezę urodzinową to ciekawy sposób na dopełnienie stołu oraz stylowa niespodzianka dla Twoich gości. Dzięki szerokim możliwościom personalizacji możesz bez trudu dostosować urodzinowe karty menu do kolorystyki utrzymanej na stolikach i na sali, a także do motywu przewodniego imprezy. Dodatkowym elementem, który warto zawrzeć w projekcie, jest wyeksponowanie Twojego ulubionego zdjęcia. Może to być Twój portret z szerokim uśmiechem, zdjęcie z ukochanym zwierzakiem lub ulubiona fotografia z wakacji.

Dzięki zdjęciom od razu wiadomo, z jakiej okazji karty menu pojawiły się na stołach oraz kto jest głównym bohaterem tej uroczystości. Prosty program do składania zamówień pozwoli Ci w kilka minut stworzyć własne karty menu na urodziny, idealnie dopasowane do okazji. Po skończonej imprezie karty ze stołów mogą zostać zabrane przez gości w ramach pamiątki, która będzie im przypominała o Twoich wyjątkowych urodzinach. Karta menu na 18 urodziny — taka, jak chcesz Młodzi dorośli, świętując swoje 18 urodziny często planują je pod każdym względem. Aby doskonale dopełnić całą uroczystość, wybierz własne karty menu, które zamówisz i zaprojektujesz w naszym kreatorze online. Rozmaite szablony pozwolą Ci stworzyć wyjątkowy dodatek na stoły, który na pewno wywoła wiele uśmiechu. Wzbogacisz go wybranym zdjęciem lub zdjęciami, tworząc małe, wygodne oraz bardzo przydatne dzieło sztuki.

Karta menu na 18 urodziny może zostać ozdobiona różnymi kolorami i czcionkami, a stylowe cliparty pomogą Ci dopełnić całą kompozycję. Bez trudu dodasz wybrane napisy z oraz piękną liczbę 18 na okładce menu urodzinowego. W środku znajdziesz dużo miejsca na zapisanie wszystkich pozycji, a także dodasz coś od siebie dla swoich gości, np. cytat lub życzenia dobrej zabawy. Pomysły na stworzenie kart, czyli przykładowe menu na urodziny Karty menu na urodziny możesz zaprojektować na wiele różnych sposobów. Wykorzystaj zdjęcie solenizanta jako ozdobę okładki. W środku poza zapisaniem pozycji z menu możesz dodać także mniejsze zdjęcia oraz inne zapiski. Karty menu mogą być minimalistyczne, z niedużą ilością ozdób lub stworzone na bogato według własnego pomysłu. Mogą komponować się z motywem przewodnim imprezy, ale również nawiązywać poszczególnymi szczegółami do cech charakterystycznych solenizanta, np. poprzez ulubione kolory, zdjęcia związane z jego pasjami i hobby.

Podczas projektowania kart menu na urodziny możesz zainspirować się naszymi szablonami lub stworzyć swój pomysł od zera. Zamów w kilka minut oryginalne karty menu na Twoje urodziny.