Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Personalizowane zaproszenia na urodziny

Ładowanie konfiguratora...

Personalizowane zaproszenia na urodziny z wykorzystaniem wyjątkowych szablonów

Organizacja urodzin wiąże się z załatwieniem wielu kwestii, zaczynając od wyznaczenia daty i znalezienia miejsca, aż w po zaproszenie gości, organizację poczęstunku oraz planu zabawy. W CEWE dobrze wiemy, jak wiele uwagi trzeba poświęcić, aby zadbać o każdy szczegół idealnie zorganizowanej imprezy.

Aby Cię odciążyć, mamy dla Ciebie oryginalne, personalizowane zaproszenia na urodziny, które podarujesz swoim gościom. Ich zamówienie zajmie Ci tylko kilka minut, a przejrzysty program do projektowania umożliwi Ci dopasowanie ich do swojego gustu, upodobań oraz okazji.

Zaproszenia na 50 urodziny personalizowane

Przeżyte pół wieku to wyjątkowa okazja, która wymaga odpowiedniego świętowania. Na taki jubileusz warto zaprosić rodzinę i bliskich, wybierając na miejsce imprezy przestronną salę lub własny ogród. Coraz popularniejsze stają się urodzinowe imprezy, wykorzystujące tematy przewodnie. Zainspiruj się swoją pasją, ulubionym kolorem lub motywem z książek czy filmów, aby nadać imprezie urodzinowej jeszcze bardziej niezwykłego klimatu.

W dopasowaniu zaproszeń dla Twoich gości pomoże Ci nasz kreator online. Rozległe możliwości projektowania zaproszeń z wykorzystaniem ulubionych zdjęć sprawią, że bez trudu znajdziesz rozwiązania idealne dla Ciebie. Poznaj niezawodne szablony zaproszeń urodzinowych i zaprojektuj je po swojemu.

Zaproszenia na 40 urodziny personalizowane — dla przyjaciół i rodziny

40 lat to wspaniały wiek, w którym człowiek już sporo przeżył, a wciąż jeszcze wiele na niego czeka. Tak ważny moment warto celebrować z najbliższymi osobami. Teraz zaprosisz je w nowym stylu, wykorzystując zaproszenia na urodziny personalizowane. Każde z nich bez trudu ozdobisz wyjątkowym zdjęciem, za którym skryjesz ulubioną historię. Mogą to być Twoje ulubione fotografie, np. portretowe, w gronie rodzinnym lub na tle pięknego krajobrazu.

Aby nadać zaproszeniom osobistego wyrazu, można także wykorzystać wspólne fotografie z drugą osobą, dzięki czemu przyszły gość imprezy urodzinowej z pewnością się uśmiechnie. Wykorzystaj od jednego do kilku zdjęć i podaruj bliskim piękną pamiątkę, która zostanie z nimi na dłużej.

Zaproszenia na 30 urodziny personalizowane z Twoim ulubionym zdjęciem

Zastanawiasz się czym uatrakcyjnić sobie i gościom organizację 30-stych urodzin? Postaw na samodzielne projektowanie zaproszeń z wykorzystaniem zdjęć. W CEWE dajemy Ci możliwość własnoręcznego zaprojektowania swojego zamówienia za pomocą bardzo intuicyjnego programu.

Jeżeli chcesz wykorzystać własny pomysł, wybierz zaproszenie bez użycia gotowego szablonu i daj się ponieść wyobraźni. Wybrane przez Ciebie zdjęcie może zająć całą przednią okładkę lub jej część. Możesz na nich wykorzystać też kluczowe elementy, związanych z Twoim życiem, jak symbole pasji, hobby czy ulubionych drobiazgów.

Według Twojego pomysłu, czyli zaproszenia na 18 urodziny personalizowane

Motyw podróży, boho, a może związany z życiową pasją? Teraz Twoje zaproszenia na 18 urodziny zachwycą każdego, komu je podarujesz. Wystarczy w kilka minut stworzyć własny projekt, wykorzystując dostępne narzędzia w programie na naszej stronie internetowej.

Zamawiając zaproszenia na urodziny personalizowane masz możliwość wyboru ich rozmiaru, orientacji oraz papieru, na jakim zostaną wydrukowane. Kieruj się swoim pomysłem, wybierając jeden z dostępnych szablonów lub tworząc zaproszenie samodzielnie od podstaw. Do dyspozycji masz wiele kolorów tła, ramek, clipartów oraz możliwości wstawienia pola tekstowego. Pamiętaj także o kluczowym elemencie, jakim będzie wybrana przez Ciebie fotografia. Kiedy całość będzie już gotowa, wystarczy zamówić swój projekt. Tworzenie własnego projektu i zamawianie zaproszeń urodzinowych jeszcze nigdy nie było tak proste. Gwarantujemy, że oryginalne zaproszenia na urodziny personalizowane sprawią Tobie i Twoim bliskim wiele radości.