Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Personalizowane kartki miłosne ze zdjęciem

Designauswahl wird geladen...

Personalizowane kartki miłosne ze zdjęciem

Zaskocz swojego ukochanego lub ukochaną wybierając personalizowane kartki miłosne ze zdjęciem. Niewątpliwą zaletą tego pomysłu jest fakt, że kartki zaprojektujesz w pełni samodzielnie. Dlaczego? Z całą pewnością Twoja druga połowa doceni zaangażowanie, które musisz włożyć w realizację projektu. Co więcej, wręczysz kartkę miłosną, która została przygotowana z myślą o bliskiej Twojemu sercu osobie - unikalność takiego podarunku to jego supermoc.

Kartka miłosna dla niego

Twój ukochany zasługuje na wyjątkowy prezent, a kartka miłosna wykonana przez Ciebie samodzielnie z pewnością należy do kategorii wyjątkowe. Możesz wybrać jeden z wielu różnych formatów kartek oraz jeden z przygotowanych przez nas szablonów. Każdy element szablonu możesz dowolnie modyfikować.

Niech kartka miłosna dla niego zostanie wypełniona tekstem płynącym prosto z serca. Miłe słowa, wyznania miłości, romantyczne cytaty i wiersze - to wszystko możesz zapisać na łamach kartki miłosnej, wykorzystując przy tym jedną z pięknych czcionek dostępnych w naszym kreatorze online.

Całość doskonale dopełni zdjęcie Waszej pary na okładce. U nas masz możliwość zaprojektowania tylko stron zewnętrznych i ręcznego wypełnienia kartki miłosnej lub zaprojektowania zarówno okładki, tyłu, jak i stron wewnętrznych. Z łatwością dodasz serduszka i inne grafiki dedykowane zakochanym, które ozdobią cały projekt.

Kartka miłosna dla niego to nie tylko projekt dla Twojego chłopaka, narzeczonego czy męża. To również doskonały sposób na wyrażenie uczuć do ojca, dziadka lub innego ważnego mężczyzny w Twoim życiu.

Kartka miłosna dla niej

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent dla ukochanej? Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na bukiet kwiatów, słodkości czy inny upominek, spersonalizowana kartka miłosna dla niej z Waszym wspólnym zdjęciem będzie doskonałym dodatkiem do podarunku. Kartka miłosna jest na tyle ciekawa i unikalna, że również sama w sobie może stanowić doskonały podarunek.

Wywołaj w swojej żonie, narzeczonej lub dziewczynie radość i wzruszenie, dzięki niepowtarzalnemu projektowi. Wybierz Wasze najpiękniejsze, najbardziej romantyczne lub najbardziej zabawne fotografie, prześlij je do naszego kreatora, napisz życzenia, wyraź swoje uczucia i gotowe. Taki prezent na długo pozostanie w pamięci Twojej ukochanej.

Oczywiście kartka miłosna dla niej to produkt, który sprawdzi się jako podarunek dla mamy, babci lub innej ważnej dla Ciebie kobiety.

Jedyna taka kartka na Walentynki

Dlaczego wybierać gotowe kartki w sklepie, skoro możesz podarować coś, co jest w pełni unikalne? Nasze personalizowane kartki na Walentynki to wyjątkowy sposób na wyrażenie swojej miłości. Wybierz ulubione zdjęcie i stwórz kartkę, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Własnoręcznie przygotowana kartka będzie mogła zostać ustawiona na półce, na biurku, oprawiona w ramkę lub schowana do albumu na zdjęcia.

Kartki miłosne z napisami

Co napisać na okładce kartki? Jak wypełnić jej wnętrze treściami? Pomysłów może być naprawde wiele, zaczynając od słów Kocham Cię, poprzez napis Walentynki (rok), aż do Waszego zabawnego powiedzonka czy ulubionego cytatu o miłości. Sprawdzą się także wiersze wspaniałych poetów, takich jak na przykład Maria Pawlikowska-Jasnorzewska czy Juliusz Słowacki. Poezja miłosna jest szeroko dostępna w Internecie, więc z pewnością wybierzesz takie teksty, które najbardziej odzwierciedlają Twoje uczucia. Napisy na kartkach miłosnych mogą oczywiście pochodzić bezpośrednio od Ciebie, dlatego uruchom swoją kreatywność i zacznij tworzenie wyjątkowego prezentu.

Zakochasz się w naszej jakości

Dbamy o to, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dlatego personalizowane kartki miłosne ze zdjęciem drukujemy na świetnej jakości papierze, szczególny nacisk kładąc na piękno wydruku. Wybierając nasze miłosne kartki, masz gwarancję satysfakcji i szczęścia bliskiej Ci osoby.