Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Personalizowane kartki wielkanocne ze zdjęciem

Designauswahl wird geladen...

Personalizowane kartki wielkanocne ze zdjęciem

Święta Wielkanocne to czas radości, nadziei i miłości. Cała rodzina spotyka się przy wspólnym stole, aby świętować zmartwychwstanie Chrystusa. To również doskonała okazja, aby złożyć sobie najlepsze życzenia. Personalizowane kartki wielkanocne ze zdjęciem stanowią wyjątkowy sposób na przekazanie serdecznych życzeń i utrwalenie chwil spędzonych razem.

Pomysł na kartkę wielkanocną

U nas zrealizujesz swój własny pomysł na piękne kartki wielkanocne. Nie musisz opierać się na gotowych projektach. Teraz dodasz do kartki swoje własne zdjęcia oraz życzenia zapisane wybraną czcionką lub odręcznie (jeśli wybierzesz opcję projektowania tylko stron zewnętrznych). Dodatkowo udostępniamy Ci wiele tematycznych clipartów, które ozdobią produkt według Twojego pomysłu. Jeśli zastanawiasz się, jak zaprojektować spersonalizowane kartki wielkanocne ze zdjęciem, poniżej przedstawiamy kilka naszych pomysłów.

Kartka na święta wielkanocne z rodzinnym zdjęciem

W związku z tym, że Święta Wielkanocne to czas rodzinny, wiąże się on z wieloma tradycjami, takimi jak uczestniczenie w nabożeństwach, przygotowanie potraw wielkanocnych, tworzenie pisanek czy szukanie prezentów. Te z kolei są doskonałą okazją do robienia pamiątkowych zdjęć.

Jednak zdjęcia lubią znikać głęboko ukryte w przepełnionej galerii telefonu. Teraz masz okazję wybrać najfajniejsze fotografie i wydrukować je na okładce Twojej kartki wielkanocnej. Ponadto, wszyscy członkowie rodziny mogą otrzymać spersonalizowane życzenia na kartce wykonanej przez Ciebie samodzielnie. Taki gest z pewnością zaskoczy bliskich i przyniesie im wiele radości.

Oryginalne kartki wielkanocne

U nas masz pełną dowolność w projektowaniu swojej kartki. Dlatego stworzysz unikalny produkt, którego nie kupisz w żadnym sklepie. Jeśli chcesz postawić na oryginalność, możesz stworzyć np. kartkę minimalistyczną lub wybrać niekonwencjonalne zdjęcie na okładkę. Przykładowo, może to być fotografia pisanki Twojego dziecka albo życzenia zapisane w formie Twojego autorskiego wiersza. Oryginalne kartki wielkanocne będą niezwykłą niespodzianką dla rodziny, przyjaciół czy znajomych. Ozdobione Twoją wyjątkową fotografią okażą się piękną pamiątką, którą adresat postawi na półce lub zachowa w swoim albumie.

Kartki na Poniedziałek Wielkanocny

Świętowanie nie kończy się na wielkanocnym poranku. Poniedziałek Wielkanocny to czas kontynuacji radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Dlatego nasze kartki wielkanocne ze zdjęciem są doskonałe, żeby przekazać życzenia także tego dnia.

Jak zrobić kartkę wielkanocną według swojego pomysłu?

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne szablony tematyczne, żeby ułatwić Ci projektowanie swoich kartek. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby projekt był stworzony przez Ciebie zupełnie od zera. Jeśli zdecydujesz się na szablon i zaczniesz projektowanie, kartka wielkanocna do edycji umożliwi Ci testowanie różnych rozwiązań. W naszym kreatorze online możesz dodawać zdjęcia, zmieniać je na inne, modyfikować kolory i teksty do tego momentu aż całość będzie prezentowała się dokładanie tak jak tego oczekujesz.

Kartka wielkanocna do druku - nasz wydruk nigdy Cię nie zawiedzie

Chcemy, żeby zarówno projektowanie, jak i wysyłka kartek wielkanocnych stały się dla CIebie jeszcze większą przyjemnością. Dlatego proponujemy Ci intuicyjny kreator online, najlepszy papier kredowy, doskonały druk i piękny efekt końcowy. Co więcej, możesz od razu zamówić kartki wielkanocne razem z kopertami w wielu różnych kolorach i dopasowane do formatu Twoich kartek.

Święta Wielkanocne to najważniejsze święto w kalendarzu liturgicznym. Z takiej okazji nie sposób zapomnieć o życzeniach dla bliskich Ci osób. Projektowanie kartek możecie rozpocząć wspólnie z rodziną i dziećmi. Będzie to połączenie zabawy z twórczą aktywnością, która dodatkowo wzmocni więzi rodzinne. Razem będziecie mogli wybrać ulubione zdjęcia, komponować życzenia i tworzyć wyjątkowe kartki wielkanocne do druku, które sprawią radość wszystkim, którzy je otrzymają.