Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Kronika przedszkolaka – piękne wspomnienia w zachwycającej formie

Koniec roku przedszkolnego i szkolnego to moment na to, by podsumować nowe umiejętności i czas spędzony z rówieśnikami. W ciągu jednego roku może wydarzyć się dużo, podczas całej edukacji w przedszkolu można zebrać naprawdę wiele wspaniałych wspomnień. Warto je utrwalić, by później wraz z dzieckiem wracać do tych beztroskich chwil.

Jak miło jest wrócić do czasu dzieciństwa. Wspominając te pełne radości chwile, zawsze się uśmiechamy. Nawet po wielu latach możemy przypomnieć sobie imiona naszych koleżanek, kolegów i wspólne przygody. Oczywiście pomagają nam w tym zdjęcia. Na pewno robisz wiele fotografii Twojemu maluszkowi. Dokumentujesz jego występy w przedszkolu, zbierasz kadry ze wspólnych wędrówek po okolicy, a także chwile zabawy utrwalone w obiektywie aparatu. Może chciałbyś zachować te wspomnienia w pięknej formie? By po latach usiąść wygodnie z Twoim dzieckiem i powspominać, jak wspaniałych chwil doświadczył w dzieciństwie.

Kronika przedszkolaka - zachowaj wspomnienia

Twój maluszek kończy przedszkole? I pojawia się myśl: kiedy to minęło? Wiele nauczył się w tym czasie, stał się bardziej samodzielny, a także przeżył wiele przygód. Warto podsumować kolejny rok w przedszkolu, tworząc wyjątkowy produkt, jakim jest fotoksiążka przedszkolaka. Możesz pokazać tam wszystkie warte zapamiętania momenty. Masz zdjęcie, jak bawi się swoja ulubioną zabawką, o której tyle Ci opowiadał? Świetnie wkomponuje się w Twoją opowieść, a dzięki fotografiom przekażesz wiele emocji, które towarzyszyły wam przez cały ten przedszkolny okres na przykład w czasie pierwszego dnia w nowym miejscu lub przy zawieraniu pierwszych przyjaźni.

Wskazówka: w programie projektowym CEWE Fotoświat możesz dodać wiele clipartów. Może w tym roku przedszkolna grupa Twojego maluszka wzięła nawę od jednego ze zwierzaków? Warto umieścić tę informację i dodać uroczy element graficzny, który będzie o tym przypominał.

Kronika przedszkolaka - dzieciństwo pełne radości

Rok przedszkolaka to wiele nowości. Dzieci uczą się kolorów, poznają przyrodę i otaczający ich świat. Zawierają pierwsze przyjaźnie i uczą się funkcjonowania w grupie. Próbują nowych rzeczy, a także poznają smaki różnych potraw. Ty też na pewno pamiętasz Twoją ulubioną potrawę z tego czasu. Warto zachować te chwile w pamięci i sercu, by pielęgnować te wspomnienia. Może stworzysz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, w której pokażesz, że dzieciństwo to prawdziwa radość, a uśmiech często towarzyszy najmłodszym w tym okresie. Warto uwieczniać to na fotografiach i opowiedzieć piękną historię zdjęciami. Na pewno masz wiele kadrów z wycieczek organizowanych w przedszkolu, wspólnych zabaw, a także poszukiwań skarbów w ogrodzie otaczającym budynek przedszkola.

Wskazówka: Możesz dodawać teksty, które powiedzą nieco więcej o zdjęciu. Dzięki temu lepiej zapamiętasz daną historię. Jak myślisz, może dzięki temu stanie się ona Waszą rodzinną anegdotą.

CEWE FOTOKSIĄŻKA dla przedszkola - przegląd wszystkich przedszkolnych lat

Przedszkole to cudowny czas. Chwile kreatywnej zabawy. To właśnie w tym miejscu dzieci mogą uruchomić swoją wyobraźnię i wymieniać się doświadczeniami. Warto pamiętać kto towarzyszył Twojemu maluszkowi w tych pierwszych krokach na ścieżce edukacji. Może po latach postanowią odnowić kontakt? Świetnym pomysłem jest stworzenie fotoksiążki w formie Kroniki, która podsumowuje wszystkie lata spędzone w przedszkolu.

Kto jest kim? Z czasem możemy zapomnieć niektóre imiona osób, z którymi Twój maluszek spędził ten czas. Warto rozpocząć Twój projekt od przedstawienia całej grupy i opisania, w jakich latach wspólnie się uczyli. Dzięki temu Twój maluszek za kilka lat będzie mógł z łatwością wrócić do tych wspomnień i przytoczyć opowieść o tym, że na śniadaniu zawsze siedział obok Ani, która miała pudełko śniadaniowe w kształcie psa. Wspaniała pamiątka!

Fotoksiążka to również piękny sposób, by podziękować wychowawcy lub wychowawczyni za poświęcony czas, za rozwijanie umiejętności Twojego dziecka, a także za bycie ważną częścią wspomnień z dzieciństwa Twojego maluszka. Stworzenie takiego podsumowania wspólnych lat na pewno będzie miłym akcentem i wzruszającym prezentem dla pracowników przedszkola. W tym celu świetnie sprawdzi się fotoksiążka dla wychowawcy/nauczyciela lub fotoksiążka szkolna. Dzięki temu upominkowi oni także będą mogli wrócić do wspomnień i wspólnie spędzonych dni.

Miłego projektowania i wspominania!