Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Kreatywne wskazówki ślubne

Kreatywna porada: wieńce z kwadratowymi zdjęciami przyciągają wzrok

Trend hafciarski wpisuje się w popularny motyw boho. Wieniec hafciarski stał się nowym elementem dekoracyjnym. Połączenie naturalnych materiałów, takich jak drewno i len, w połączeniu z wieńcem ze świeżych, zielonych kwiatów przyciąga wzrok. Nabiera szczególnie osobistego charakteru, gdy drewniany wieniec przekształci się w ramkę, aby stylowo zaprezentować fotografię ukazujacą zakochanych i szczęśliwych Państwa Młodych lub motyw ślubny - idealny jako prezent, dekoracja na miejsce ślubu lub jako ładne wspomnienie z uroczystości weselnej. Wystarczy kilka prostych kroków.

To czego potrzebujesz:

  • zdjęcie Młodej Pary lub motywu ślubnego wydrukowanego w formacie kwadratowym
  • wianek do haftu
  • lniana tkanina
  • taśma bawełniana lub sznurkowa
  • małe drewniane klipsy
  • nożyce
  • piny
  • igła i nić do jaftu
  • gałązki np. eukaliptusa

Krok 1: Przymocować sznurek

Nożyczkami odetnij krótki kawałek sznurka - powinien być trochę dłuższy niż szerokość obręczy. Weź lnianą tkaninę i umieść ją na wewnętrznym pierścieniu wieńca. Umieść sznurek w górnej części okręgu tak, aby końce wystawały lekko w prawo i lewo. Następnie zaciśnij pierścień zewnętrzny od wewnątrz i zamocuj go śrubą blokującą. Upewnij się, że sznurek jest również ściśnięty.

Krok 2: Przymocuj kwadratowe zdjęcia do sznurka

Wybierz swoje ulubione zdjęcie w formacie kwadratowym od CEWE. Projektując fotografie, możesz również wybrać cliparty w projekcie ślubnym i na przykład wystawić je w rogu zdjęcia. Kwiatowy wzór szczególnie dobrze komponuje się z dzianinowym wieńcem. Weź kwadratowe zdjęcie i przymocuj je do sznurka rozciągniętego w ramie za pomocą drewnianego klipsu. Następnie od wybranej przez siebie rośliny odetnij mniejsze gałązki i przymocuj je szpilkami do lnianej tkaniny w prawym dolnym rogu.

Krok 3: Złącz wieniec

Teraz zrób wieniec z kwiatów. Aby to zrobić, weź gałązki i przypnij je jedna po drugiej wokół kwadratowego zdjęcia na materiale. Wskazówka: Roślina przylega do materiału jeszcze lepiej, jeśli z grubsza przyszyjesz go igłą i nicią do haftu. Nie zamykaj koła całkowicie, ale pozostaw około jednej trzeciej wolnej - dzięki temu projekt będzie wyglądał trochę luźniej.

Od wskazówek projektowych po program projektowy

W ten sposób Twoje wspomnienia stają się namacalne