Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Personalizowane kartki na Dzień Mamy

Designauswahl wird geladen...

Personalizowane kartki na Dzień Mamy

Mama to szczególna osoba w życiu każdego człowieka. Stanowi prawdziwy filar życiowych wartości, które od małego przekazuje swoim dzieciom, pomagając im wyrastać na samodzielnych i szczęśliwych dorosłych. Praca każdej mamy oraz serce, które wkłada w dbanie i wspieranie swoich dzieci są bezcenne. W dniu jej święta podaruj ukochanej mamie najlepszy prezent, dzięki któremu przekażesz jej swoją wdzięczność i miłość. Wybierz oryginalne kartki na Dzień Mamy, których nie kupisz w żadnym sklepie.

Ten niepowtarzalny produkt stanie się idealnym wyrazem Twoich uczuć, a wykorzystanie Twojego zdjęcia do ozdobienia frontu kartki sprawi, że zyska ona wielką wartość sentymentalną. Poznaj pomysły na stworzenie okolicznościowej kartki dla mamy i zacznij ją projektować.

Kartki życzenia na Dzień Mamy — dlaczego warto?

Poszukiwanie idealnego prezentu dla mamy może nie być łatwym zadaniem. Warto postawić na wyjątkowy upominek i spersonalizowaną kartkę ozdobioną zdjęciem z Waszej osobistej galerii. Kartki z życzeniami na Dzień Mamy to cudowny pomysł, który wywoła w niej wiele wzruszenia i uśmiechu.

Połączenie zdjęć, które przywołują ważne wspomnienia, z życzeniami i podziękowaniami prosto od serca to niezawodny przepis na sukces. Dzięki prostej formie kartki z życzeniami na Dzień Mamy bez trudu powiesz jej, jak bardzo doceniasz to, co robiła i wciąż robi dla Ciebie. Warto podziękować mamie za poświęcony czas, cierpliwość i uśmiech, a także wyrazić swoje uczucia.

Zrealizuj swój pomysł na kartkę na Dzień Mamy

W CEWE nie musisz martwić się wyborem jednej spośród wielu powtarzających się kartek z życzeniami. Masz możliwość przygotowania swojej kartki na Dzień Mamy według własnego pomysłu. Czego nie powinno zabraknąć w udanym projekcie upominku?

Ważne, aby odpowiednio wybrać zdjęcie (jedno lub kilka), które wywołują najwięcej pozytywnych emocji. To mogą być Wasze wspólne kadry sprzed lat w wielu ciekawych sytuacjach — na spacerze, podczas wspólnej zabawy, wyjazdu lub pierwszego dnia w szkole.

Decydując się na więcej niż jedno zdjęcie, możesz stworzyć piękny kolaż, wykorzystując fotografie z różnych okresów - od Twoich narodzin aż do dziś. W ten sposób idealnie podkreślisz upływ czasu oraz niezmienność Waszych uczuć. Kartki z życzeniami dla mamy możesz wykonać w pionie lub poziomie, wykorzystując różne dostępne wielkości. Podaruj swojej mamie niezapomniany prezent na Dzień Mamy.

Krok po kroku, czyli jak zrobić kartkę na Dzień Mamy

Zastanawiasz się, jak najprościej zamówić własną kartkę z życzeniami dla mamy? U nas to dziecinnie proste. Możesz wykonać swój projekt za pośrednictwem urządzenia mobilnego lub laptopa. Żeby projektowało Ci się szybko i wygodnie przygotowaliśmy kreator online oraz program CEWE FOTOŚWIAT. Podczas zamawiania możesz wybrać rozmiar kartki, jej orientację oraz rodzaj papieru, na jakim zostanie wydrukowana.

Możesz także skorzystać z jednego z naszych wyjątkowych szablonów, które przyspieszą proces projektowania oraz pomogą w przypadku braku pomysłu. Podczas projektowania bez szablonu cały czas będziesz mieć podgląd na swój produkt. Możesz użyć wielu kolorowych teł, clipartów, ramek i pól tekstowych, które pomogą Ci stworzyć wyjątkową kompozycję.

Wyjątkowe kartki na Dzień Mamy do wydrukowania

Święto każdej mamy to dzień, który zasługuje na specjalną oprawę oraz wyjątkowe życzenia. Kartka na Dzień Mamy do wydruku to produkt, który wykonujemy z najwyższą starannością, stawiając na cyfrowy druk wysokiej jakości. W połączeniu z profesjonalnym papierem oraz odpowiednią dawką uwagi specjalistów, Twój projekt zyskuje zachwycający wygląd.

Kartki z życzeniami na Dzień Mamy będą cieszyć oko przez długie lata, ustawione na półkach lub regałach w domu. Być może Twoja mama zechce oprawić je w ramkę lub schować do ulubionego albumu na zdjęcia. Jeśli jeszcze myślisz nad prezentem, w tym roku podaruj swojej mamie najlepszy upominek wykonany samodzielnie wybierając kartkę na Dzień Mamy ze zdjęciem lub produkt, jakim jest fotoksiążka na Dzień Matki!