Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Złote myśli na narodziny dziecka – jak je wykorzystać?

Zbiór najpiękniejszych cytatów o narodzinach dziecka.

W artykule znajdziesz przykładowe sentencje związane z narodzinami dziecka, a także poznasz pomysły, jak je wykorzystać w połączeniu ze zdjęciami.

Jedne z najpiękniejszych cytatów o dzieciach

Pojawienie się nowego członka rodziny to jedyny w swoim rodzaju czas, gdy zarówno przed dorosłymi, jak i maluchem otwiera się zupełnie nowy świat: zachwytów, wzruszeń i niezapomnianych chwil. Jeżeli chcesz wykonać dla Twojej pociechy oraz całej rodziny wyjątkową pamiątkę - przygotuj CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Umieść w niej wzruszające sentencje, które będą cudownie podkreślać zamieszczone w niej zdjęcia i tworzyć z nimi doskonałą całość.

Poniżej znajdziesz wybrane, najpiękniejsze cytaty z okazji narodzin dziecka oraz takie, które przypominają o tym, jak wiele dzieci znaczą dla rodziców. Przygotowaliśmy również zestawienie tych sentencji, które pozwolą spojrzeć na świat oczami dziecka. Te wszystkie złote myśli zawierają w sobie też wiele mądrości, dzięki czemu będą stanowić doskonałą inspirację podczas opieki i wychowywania maluszka.

 • „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” - Janusz Korczak
 • „Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym” - Phil Bosman
 • „Trzy rzeczy, które zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka” - Dante Alighieri
 • „Człowiek, który ma dzieci, nie potrzebuje aniołów” - Graham Masterton
 • „Najlepszym spadkiem, jaki możemy pozostawić naszym dzieciom, są szczęśliwe wspomnienia” - Og Mandino
 • „Dzieci przynoszą nam kawałek nieba na ziemi” - Roland Leonhardt
 • „Istnieją dwa rodzaje dotyku, które pamięta się przez całe życie: pierwszy raz, kiedy ukochana osoba muśnie twoją dłoń, i ten, kiedy twoje nowo narodzone dziecko chwyci cię za palec. W obu przypadkach jesteście ze sobą związani już na wieczność” - Alyson Richman
 • „Za każdym razem gdy na świat przychodzi dziecko, świat jest tworzony od nowa.” - Jostein Gaarder
 • „Wasze małe stopy robią największe ślady w naszych sercach” - autor nieznany
 • „Najważniejszy obowiązek wobec dzieci, to dać im szczęście” - Alen Baxton
 • „Radości życia rodzinnego są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza” - Johann Heinrich Pestalozzi
 • „Dziecko, to uwidoczniona miłość” - Novalis
 • „Są tylko dwa niewyczerpane dziedzictwa, które musimy mieć nadzieję przekazać naszym dzieciom: korzenie i skrzydła” - Hodding Carter
 • „Dzieci potrzebują ciepła, wielkiej miłości, żeby być ludźmi” - Hegel

Wybierz najpiękniejsze cytaty na narodziny dziecka i umieść je w CEWE FOTOKSIĄŻCE!

Pamiątka dla młodych rodziców
CEWE FOTOKSIĄŻKA ze zdjęciami dziecka - zbiór wzruszających chwil i inspirujących cytatów.

Gdy już wybierzesz swoje ulubione cytaty, umieść je w albumie dla maluszka. W CEWE FOTOKSIĄŻCE możesz wykorzystać piękne kroje pisma, które będą świetnie podkreślać wyjątkowość tych słów. Z łatwością ustawisz też wielkość liter oraz kolor czcionki, tak by napisy idealnie komponowały się z całym projektem.

Pięknie cytaty poruszające narodziny mogą być jak drogowskazy, które będą wyznaczały kierunek młodym rodzicom. Te słowa wielokrotnie przypominają to, co jest najważniejsze we wspólnym czasie z dzieckiem, czego można się od niego nauczyć i co można dać mu najlepszego z siebie.

Sentencje z okazji narodzin dziecka w połączeniu z pięknymi fotografiami — ukazującymi Mamę w ciąży czy rodziców, jak sami byli malutkimi dziećmi — mogą stać się pięknym, inspirującym albumem, który umożliwi odkrywanie, czym jest rodzicielstwo za każdym razem, gdy otworzysz jego strony.

Do tych najpiękniejszych cytatów warto dodać także słowa od siebie. Często te najprostsze, płynące prosto z serca, będą najlepsze. Chociaż wspaniali pisarze, poeci czy mówcy w niezrównany sposób potrafili ująć w słowa prawdy o rodzicielstwie i dzieciach, to przecież każdy z nas był dzieckiem lub wychowywał własne dzieci, stąd nosi w sobie wiele trafnych spostrzeżeń.

Zainspiruj się naszymi cytatami o narodzinach dziecka i spróbuj przypomnieć sobie, co znaczyło dla Ciebie dzieciństwo Twoje lub Twoich pociech.

 • "Czasami najmniejsze rzeczy zajmują najwięcej miejsca w twoim sercu" – A.A. Milne
 • "Jak gwiazdy są dla nieba, tak samo dzieci są dla naszego świata. Zasługują na to, by błyszczeć!" – Chinonye J. Chidolue
 • "Nowe dziecko jest jak początek wszystkich rzeczy – cud, nadzieja, marzenie o możliwościach" – Eda J LeShan
 • "Szczęśliwe dziecko ma lśniące oczy. Chodzi z otwartym sercem w świat i rozprzestrzenia magię" - Sigrid Leo

Jak możesz jeszcze pogratulować młodym rodzicom narodzin dziecka?

Warto znaleźć miejsce dla cytatów z okazji narodzin dziecka także na innych fotoproduktach CEWE. Jeśli przygotowujesz prezent z okazji narodzin Twojej pociechy czy dziecka innej bliskiej Ci osoby, to świetnym pomysłem będzie połączenie fotografii z inspirującą/indywidualną sentencją. Poniżej znajdziesz kilka ciekawych pomysłów.

 • Najlepsze życzenia dla Waszej rodziny. Miłość i duma, które poczujecie jako rodzice, są jak żadne inne. Zacznijcie podróż!
 • Gratulujemy powiększenia rodziny i przyjęcia jeszcze więcej miłości w Waszym życiu.
 • Zostaliście dwukrotnie obdarzeni podwójną zabawą, miłością, śmiechem! Cieszcie się każdą sekundą.
 • Wszystkie Wasze marzenia o rodzicielstwie w końcu się spełniły. Przesyłamy wiele miłości do was obojga i do waszego nowego członka rodziny.
 • Pamiętaj, aby cenić każdą sekundę ze swoim dzieckiem. To może być wyczerpujące, ale jest to czas, którego nigdy nie będziesz chciał zapomnieć.

Jeśli chcesz złożyć gratulacje rodzicom nowo narodzonego dziecka, to przygotuj dla nich samodzielnie zaprojektowaną, unikatową fotokartkę. Możesz umieścić w niej dowolnie wybraną przez siebie fotografię i uzupełnić ją cytatem mówiącym o narodzinach małej pociechy. Dzięki temu uzyskasz unikatową kartkę z gratulacjami, która będzie jedyną w swoim rodzaju pamiątką.

Innym pomysłem jest także stworzenie fotokalendarza, który będzie towarzyszył młodym rodzicom przez 12 miesięcy. Możesz go zaprojektować w dowolnym miesiącu, gdyż w CEWE dajemy możliwość rozpoczęcia kalendarza od najbardziej istotnego dla Ciebie miesiąca! Ponadto, każdą kartę fotokalendarza możesz wzbogacić wyjątkowymi cytatami.

Personalizowane prezenty dla młodych rodziców, opatrzone pięknymi cytatami związanymi z narodzinami ich maleństwa, będą stanowić dla nich najprawdopodobniej najpiękniejszy prezent!

Rozpocznij projektowanie już teraz!

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapisz się na newsletter i zyskaj jeszcze więcej!
 • darmowa e-prenumerata magazynu CEWE Fotoinspiracje
 • konkretne wskazówki i porady fotograficzne
 • premiery nowych produktów i usług
 • pomysły na prezenty ze zdjęć dla Twoich bliskich
 • kupon prezentowy – na dobry początek – odbierz już teraz 15 zł na fotoprodukty CEWE!
Klikając „ZAPISUJĘ SIĘ” dołączasz do społeczności CEWE. Cieszymy się, że jesteś z nami! Ty decydujesz, jak długo będzie trwała nasza wspólna przygoda!
Dziękujemy.
Jeszcze tylko jedno kliknięcie

Ze względów ochrony danych, wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Kliknij w link potwierdzający w wiadomości e-mail, aby aktywować bezpłatną subskrypcję newslettera.

Możesz oczywiście w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania newslettera.

Przepraszamy
Przepraszamy, pojawił się błąd

Niestety nie mogliśmy zarejestrować Cię do naszego newslettera.